RafałKaźmierowski
21MM PROBASKET2. Liga · 3WBA
- 2022–2023
- 42 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 42pktw 10 meczach
- 4,2pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 237 min | 23:41 |
| Punkty | 42 | 4,2 |
| Zbiórki | 36 | 3,6 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 22 | 2,2 |
| Asysty | 13 | 1,3 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 4 | 0,4 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 73 | 7,3 |
- 43,9%FG18 z 41 z gry
- 21,4%3P3 z 14 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 41 | 43,9% |
| Rzuty za dwa | 15 | 27 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 14 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 gru 2023 | Z69 : 66 | 48:00 | 7 | 6 | 5 | |
| 9 gru 2023 | Z82 : 39 | 21:16 | 6 | 4 | 1 | |
| 18 lis 2023 | Z96 : 48 | 14:24 | 6 | 3 | 0 | |
| 11 lis 2023 | Z86 : 74 | 16:46 | 2 | 1 | 1 | |
| 4 lis 2023 | Z80 : 76 | 21:10 | 2 | 1 | 2 | |
| 21 paź 2023 | P53 : 68 | 26:13 | 2 | 4 | 2 | |
| 14 paź 2023 | P50 : 58 | 24:40 | 8 | 5 | 0 | |
| 7 paź 2023 | P58 : 67 | 13:45 | 2 | 4 | 0 | |
| 30 wrz 2023 | P64 : 66 | 28:36 | 2 | 4 | 2 | |
| 23 wrz 2023 | P63 : 84 | 21:55 | 5 | 4 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2023 · 42 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 23:41 | 42 | 4,2 | 3,6 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 43,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 8 | 25:00 | 19 | 2,4 | 3,0 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 27,6% | 6,3% | 40,0% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 12 | 25:44 | 61 | 5,1 | 5,8 | 1,0 | 0,6 | 0,8 | 38,6% | 26,7% | 56,5% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 36:36 | 21 | 21,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 56,3% | 37,5% | 0,0% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 27:29 | 78 | 7,1 | 5,1 | 1,5 | 0,5 | 0,4 | 33,8% | 31,4% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






