RafalLupij
77MLK BASKET2. Liga · 6WBA
- 2021–2025
- 77 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 105pktw 9 meczach
- 11,7pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 310 min | 34:28 |
| Punkty | 105 | 11,7 |
| Zbiórki | 63 | 7,0 |
| — w ataku | 21 | 2,3 |
| — w obronie | 42 | 4,7 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 1,0 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 144 | 16,0 |
- 62,3%FG48 z 77 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 52,9%FT9 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 48 | 77 | 62,3% |
| Rzuty za dwa | 48 | 77 | 62,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 9 | 17 | 52,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach MLK BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | Z71 : 26 | 40:49 | 12 | 7 | 2 | |
| 10 maj 2025 | P55 : 74 | 28:06 | 13 | 5 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | Z74 : 57 | 28:25 | 10 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P61 : 72 | 37:57 | 8 | 8 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P67 : 101 | 42:57 | 20 | 7 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P55 : 84 | 38:31 | 14 | 8 | 1 | |
| 15 mar 2025 | Z61 : 52 | 40:42 | 9 | 10 | 3 | |
| 9 mar 2025 | Z77 : 50 | 23:07 | 14 | 6 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P57 : 65 | 29:34 | 5 | 8 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 77 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 38:24 | 95 | 13,6 | 9,1 | 1,4 | 0,4 | 0,3 | 45,7% | 0,0% | 68,8% |
| 6WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 34:28 | 105 | 11,7 | 7,0 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 62,3% | — | 52,9% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 40:02 | 17 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | MLK BASKET | 9 | 31:31 | 89 | 9,9 | 9,4 | 1,1 | 0,8 | 0,4 | 48,2% | 0,0% | 81,8% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 1 | 30:21 | 0 | 0,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 34:11 | 135 | 13,5 | 8,9 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 49,2% | 33,3% | 61,5% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 36:49 | 127 | 14,1 | 8,1 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 48,4% | 0,0% | 63,6% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 32:04 | 100 | 10,0 | 7,3 | 1,0 | 0,8 | 0,5 | 38,9% | — | 66,7% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 10 | 33:49 | 144 | 14,4 | 9,8 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 47,1% | 9,1% | 76,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 4 | 32:54 | 41 | 10,3 | 11,3 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 52,9% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 4 | 38:37 | 46 | 11,5 | 7,5 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 43,8% | 0,0% | 57,1% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 3 | 27:17 | 23 | 7,7 | 8,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 31,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






