RafalStachowski
3OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 4WBA
- 2021–2024
- 36 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 27pktw 5 meczach
- 5,4pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 91 min | 18:18 |
| Punkty | 27 | 5,4 |
| Zbiórki | 13 | 2,6 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 13 | 2,6 |
| Asysty | 2 | 0,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 4 | 0,8 |
| Przewinienia | 10 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 32 | 6,4 |
- 47,6%FG10 z 21 z gry
- 53,8%3P7 z 13 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 21 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 3 | 8 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 7 | 13 | 53,8% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z89 : 66 | 19:30 | 11 | 3 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z63 : 49 | 13:43 | 5 | 2 | 0 | |
| 19 maj 2024 | P70 : 74 | 9:34 | 3 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z85 : 52 | 24:10 | 3 | 4 | 0 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 53 | 24:31 | 5 | 4 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 36 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 4:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 5 | 18:18 | 27 | 5,4 | 2,6 | 0,4 | 0,6 | 0,4 | 47,6% | 53,8% | — |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 33:45 | 24 | 8,0 | 5,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 34,5% | 23,1% | 100,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 24:45 | 7 | 7,0 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 0,0% |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 31:07 | 66 | 9,4 | 4,9 | 0,9 | 0,6 | 0,1 | 37,8% | 29,0% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 37:56 | 71 | 8,9 | 6,1 | 2,1 | 0,9 | 0,6 | 34,2% | 29,3% | 71,4% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 17:38 | 28 | 3,1 | 2,7 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 27,8% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 11:22 | 2 | 1,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






