Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 130 min | 32:25 |
| Punkty | 54 | 13,5 |
| Zbiórki | 12 | 3,0 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 10 | 2,5 |
| Asysty | 14 | 3,5 |
| Przechwyty | 6 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 2,5 |
| Przewinienia | 7 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 37 | 9,3 |
- 42,0%FG21 z 50 z gry
- 25,0%3P5 z 20 za trzy
- 41,2%FT7 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 50 | 42,0% |
| Rzuty za dwa | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 17 | 41,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2022 · 18 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 4 | 32:25 | 54 | 13,5 | 3,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 42,0% | 25,0% | 41,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 4 | 43:33 | 43 | 10,8 | 4,5 | 6,5 | 1,3 | 0,3 | 37,0% | 17,4% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 4 | 36:43 | 43 | 10,8 | 5,8 | 5,3 | 1,5 | 0,5 | 36,2% | 38,9% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 6 | 38:15 | 86 | 14,3 | 4,5 | 4,7 | 3,0 | 0,0 | 39,5% | 30,2% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






