RichardIlly
35WARSAW RAPTORS1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 49 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 4 drużyny
- 38pktw 10 meczach
- 3,8pktna mecz
- 9,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 314 min | 31:23 |
| Punkty | 38 | 3,8 |
| Zbiórki | 95 | 9,5 |
| — w ataku | 24 | 2,4 |
| — w obronie | 71 | 7,1 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 16 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 120 | 12,0 |
- 40,5%FG15 z 37 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 44,4%FT8 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 37 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 36 | 41,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 18 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2025 | P61 : 64 | 29:21 | 0 | 6 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z49 : 44 | 37:06 | 8 | 13 | 1 | |
| 29 lis 2025 | P66 : 78 | 37:52 | 5 | 9 | 4 | |
| 15 lis 2025 | P42 : 66 | 27:25 | 0 | 5 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z72 : 59 | 23:58 | 2 | 9 | 3 | |
| 26 paź 2025 | P40 : 52 | 32:21 | 4 | 13 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P45 : 50 | 27:13 | 0 | 7 | 1 | |
| 4 paź 2025 | Z85 : 62 | 27:31 | 4 | 8 | 1 | |
| 27 wrz 2025 | Z57 : 43 | 38:10 | 6 | 15 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | Z56 : 41 | 32:52 | 9 | 10 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 49 meczów · 5 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 24:20 | 12 | 3,0 | 4,0 | 1,0 | 0,5 | 1,3 | 45,5% | — | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 30:34 | 28 | 3,5 | 8,5 | 0,4 | 1,3 | 1,1 | 45,8% | 0,0% | 60,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 31:23 | 38 | 3,8 | 9,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 40,5% | 0,0% | 44,4% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 36:03 | 34 | 4,9 | 8,7 | 1,9 | 1,1 | 1,3 | 53,8% | 0,0% | 46,2% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 21:04 | 0 | 0,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 9 | 31:14 | 53 | 5,9 | 10,6 | 2,1 | 1,2 | 1,1 | 63,6% | 0,0% | 47,8% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 24:03 | 7 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 100,0% | — | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 1 | 29:40 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 8 | 37:45 | 58 | 7,3 | 10,9 | 1,0 | 1,3 | 1,4 | 60,5% | — | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






