RobertBoneczko
8PUMY BETONU2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 44 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 159pktw 12 meczach
- 13,3pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 497 min | 41:27 |
| Punkty | 159 | 13,3 |
| Zbiórki | 75 | 6,3 |
| — w ataku | 21 | 1,8 |
| — w obronie | 54 | 4,5 |
| Asysty | 22 | 1,8 |
| Przechwyty | 26 | 2,2 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 17 | 1,4 |
| Przewinienia | 23 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 37 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 210 | 17,5 |
- 52,4%FG55 z 105 z gry
- 25,7%3P9 z 35 za trzy
- 76,9%FT40 z 52 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 105 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 46 | 70 | 65,7% |
| Rzuty za trzy | 9 | 35 | 25,7% |
| Rzuty wolne | 40 | 52 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z60 : 54 | 38:36 | 8 | 5 | 1 | |
| 7 cze 2025 | Z43 : 33 | 45:12 | 7 | 7 | 1 | |
| 31 maj 2025 | Z77 : 73 | 49:55 | 11 | 8 | 3 | |
| 25 maj 2025 | Z105 : 54 | 38:02 | 15 | 7 | 4 | |
| 18 maj 2025 | Z80 : 65 | 41:22 | 11 | 8 | 2 | |
| 10 maj 2025 | Z67 : 61 | 48:00 | 16 | 7 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P55 : 60 | 48:00 | 15 | 5 | 3 | |
| 13 kwi 2025 | P54 : 62 | 38:10 | 13 | 7 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | Z57 : 47 | 42:43 | 16 | 6 | 1 | |
| 23 mar 2025 | Z84 : 55 | 31:49 | 18 | 7 | 2 | |
| 15 mar 2025 | P72 : 77 | 33:15 | 21 | 4 | 2 | |
| 23 lut 2025 | P59 : 67 | 42:21 | 8 | 4 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 5 | 38:43 | 42 | 8,4 | 4,0 | 2,8 | 0,8 | 0,6 | 32,4% | 46,2% | 70,0% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 35:25 | 69 | 7,7 | 5,0 | 1,8 | 0,9 | 0,4 | 35,2% | 9,1% | 71,4% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 41:27 | 159 | 13,3 | 6,3 | 1,8 | 2,2 | 0,6 | 52,4% | 25,7% | 76,9% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 8 | 40:44 | 124 | 15,5 | 8,1 | 3,3 | 2,5 | 0,8 | 53,3% | 36,4% | 53,3% |
| 4WBA3. Liga | PUMY BETONU | 10 | 40:57 | 169 | 16,9 | 7,5 | 2,8 | 1,5 | 1,1 | 41,3% | 23,3% | 65,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






