RomanRudyk
0WARSAW RAPTORS1. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 64 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 155pktw 11 meczach
- 14,1pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 375 min | 34:06 |
| Punkty | 155 | 14,1 |
| Zbiórki | 33 | 3,0 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 26 | 2,4 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 1,8 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 106 | 9,6 |
- 35,7%FG56 z 157 z gry
- 35,1%3P40 z 114 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 157 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 16 | 43 | 37,2% |
| Rzuty za trzy | 40 | 114 | 35,1% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z85 : 79 | 48:00 | 27 | 2 | 3 | |
| 18 maj 2025 | Z68 : 59 | 35:49 | 14 | 6 | 7 | |
| 11 maj 2025 | P73 : 83 | 36:28 | 20 | 5 | 3 | |
| 26 kwi 2025 | P60 : 66 | 32:42 | 6 | 0 | 3 | |
| 12 kwi 2025 | P51 : 63 | 27:19 | 6 | 5 | 0 | |
| 30 mar 2025 | P47 : 74 | 33:07 | 12 | 1 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 69 | 23:25 | 14 | 4 | 3 | |
| 15 mar 2025 | P63 : 67 | 32:40 | 3 | 7 | 0 | |
| 8 mar 2025 | Z67 : 66 | 35:55 | 13 | 0 | 1 | |
| 1 mar 2025 | Z71 : 70 | 34:00 | 23 | 1 | 3 | |
| 23 lut 2025 | P77 : 81 | 35:46 | 17 | 2 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 64 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 29:30 | 168 | 15,3 | 2,5 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 40,0% | 35,8% | 33,3% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:25 | 17 | 17,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 38,5% | — |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 14 | 32:40 | 144 | 10,3 | 1,8 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 30,7% | 23,7% | 62,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 34:06 | 155 | 14,1 | 3,0 | 2,4 | 1,6 | 0,0 | 35,7% | 35,1% | 37,5% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 42:38 | 19 | 19,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 30,8% | 75,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 12 | 25:55 | 115 | 9,6 | 2,5 | 3,7 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 36,7% | 50,0% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:21 | 22 | 22,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 53,3% | 45,5% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 12 | 13:24 | 55 | 4,6 | 0,8 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 43,2% | 38,5% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






