RomanRudyk
0WARSAW RAPTORS1. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 64 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 144pktw 14 meczach
- 10,3pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 457 min | 32:40 |
| Punkty | 144 | 10,3 |
| Zbiórki | 25 | 1,8 |
| — w ataku | 6 | 0,4 |
| — w obronie | 19 | 1,4 |
| Asysty | 37 | 2,6 |
| Przechwyty | 11 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 28 | 2,0 |
| Przewinienia | 10 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 65 | 4,6 |
- 30,7%FG54 z 176 z gry
- 23,7%3P31 z 131 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 176 | 30,7% |
| Rzuty za dwa | 23 | 45 | 51,1% |
| Rzuty za trzy | 31 | 131 | 23,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P74 : 85 | 40:13 | 15 | 2 | 4 | |
| 21 gru 2025 | P61 : 64 | 31:33 | 16 | 3 | 2 | |
| 14 gru 2025 | Z49 : 44 | 32:49 | 2 | 0 | 2 | |
| 7 gru 2025 | Z74 : 65 | 24:15 | 8 | 3 | 4 | |
| 29 lis 2025 | P66 : 78 | 43:58 | 20 | 3 | 4 | |
| 22 lis 2025 | Z69 : 59 | 48:00 | 15 | 1 | 3 | |
| 15 lis 2025 | P42 : 66 | 30:08 | 4 | 2 | 2 | |
| 9 lis 2025 | Z72 : 59 | 23:18 | 9 | 2 | 5 | |
| 26 paź 2025 | P40 : 52 | 30:58 | 0 | 1 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P45 : 50 | 27:03 | 9 | 1 | 0 | |
| 12 paź 2025 | P46 : 68 | 33:31 | 6 | 3 | 2 | |
| 4 paź 2025 | Z85 : 62 | 31:55 | 12 | 3 | 6 | |
| 27 wrz 2025 | Z57 : 43 | 32:07 | 16 | 0 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | Z56 : 41 | 27:28 | 12 | 1 | 2 |
14 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 64 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 29:30 | 168 | 15,3 | 2,5 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 40,0% | 35,8% | 33,3% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:25 | 17 | 17,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 38,5% | — |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 14 | 32:40 | 144 | 10,3 | 1,8 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 30,7% | 23,7% | 62,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 34:06 | 155 | 14,1 | 3,0 | 2,4 | 1,6 | 0,0 | 35,7% | 35,1% | 37,5% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 42:38 | 19 | 19,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 30,8% | 75,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 12 | 25:55 | 115 | 9,6 | 2,5 | 3,7 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 36,7% | 50,0% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:21 | 22 | 22,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 53,3% | 45,5% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 12 | 13:24 | 55 | 4,6 | 0,8 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 43,2% | 38,5% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






