RomanRudyk
0WARSAW RAPTORS2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 64 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 115pktw 12 meczach
- 9,6pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 311 min | 25:55 |
| Punkty | 115 | 9,6 |
| Zbiórki | 30 | 2,5 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 28 | 2,3 |
| Asysty | 44 | 3,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 21 | 1,8 |
| Przewinienia | 4 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 117 | 9,8 |
- 40,0%FG42 z 105 z gry
- 36,7%3P29 z 79 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 105 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 13 | 26 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 29 | 79 | 36,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P60 : 62 | 27:00 | 3 | 0 | 3 | |
| 18 sty 2025 | Z70 : 39 | 23:52 | 19 | 4 | 2 | |
| 11 sty 2025 | Z69 : 55 | 22:22 | 5 | 4 | 4 | |
| 15 gru 2024 | Z85 : 72 | 22:11 | 6 | 1 | 1 | |
| 7 gru 2024 | Z84 : 71 | 29:16 | 6 | 3 | 6 | |
| 30 lis 2024 | Z108 : 49 | 21:28 | 9 | 4 | 6 | |
| 23 lis 2024 | Z66 : 60 | 19:33 | 12 | 2 | 1 | |
| 16 lis 2024 | Z57 : 44 | 24:37 | 6 | 4 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z63 : 51 | 27:06 | 9 | 2 | 4 | |
| 12 paź 2024 | Z83 : 60 | 31:03 | 15 | 2 | 5 | |
| 5 paź 2024 | Z95 : 52 | 37:19 | 19 | 3 | 8 | |
| 28 wrz 2024 | P58 : 76 | 25:15 | 6 | 1 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 64 mecze · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 29:30 | 168 | 15,3 | 2,5 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 40,0% | 35,8% | 33,3% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:25 | 17 | 17,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 38,5% | — |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 14 | 32:40 | 144 | 10,3 | 1,8 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 30,7% | 23,7% | 62,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 34:06 | 155 | 14,1 | 3,0 | 2,4 | 1,6 | 0,0 | 35,7% | 35,1% | 37,5% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 42:38 | 19 | 19,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 30,8% | 75,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 12 | 25:55 | 115 | 9,6 | 2,5 | 3,7 | 1,1 | 0,1 | 40,0% | 36,7% | 50,0% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 32:21 | 22 | 22,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 53,3% | 45,5% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 12 | 13:24 | 55 | 4,6 | 0,8 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 43,2% | 38,5% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






