SamborPaprzycki
21NLB
- 2021–2026
- 114 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 867pktw karierze
- 7,6pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3743 min | 32:50 |
| Punkty | 867 | 7,6 |
| Zbiórki | 765 | 6,7 |
| — w ataku | 239 | 2,1 |
| — w obronie | 526 | 4,6 |
| Asysty | 238 | 2,1 |
| Przechwyty | 111 | 1,0 |
| Bloki | 27 | 0,2 |
| Straty | 187 | 1,6 |
| Przewinienia | 135 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 158 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 1289 | 11,3 |
- 41,7%FG346 z 830 z gry
- 24,8%3P77 z 310 za trzy
- 67,1%FT98 z 146 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 346 | 830 | 41,7% |
| Rzuty za dwa | 269 | 520 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 77 | 310 | 24,8% |
| Rzuty wolne | 98 | 146 | 67,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:58 | 32 | 10,7 | 8,3 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 70,0% | 40,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 27:25 | 87 | 7,3 | 6,3 | 2,6 | 1,0 | 0,1 | 43,0% | 21,1% | 60,0% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 33:16 | 6 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 28:47 | 77 | 7,7 | 6,9 | 1,8 | 0,8 | 0,1 | 46,4% | 23,8% | 72,7% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 13 | 40:09 | 146 | 11,2 | 9,2 | 2,8 | 0,8 | 0,3 | 43,8% | 27,3% | 75,7% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 41:13 | 21 | 21,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 61,5% | 75,0% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 9 | 36:11 | 47 | 5,2 | 7,9 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 31,7% | 9,1% | 87,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 16:07 | 40 | 4,4 | 3,0 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 51,5% | 27,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 27:41 | 55 | 5,5 | 3,9 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 29,2% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 11 | 32:59 | 98 | 8,9 | 7,3 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 46,4% | 36,8% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 33:07 | 68 | 7,6 | 5,2 | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 41,2% | 31,3% | 40,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 34:04 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | NLB | 11 | 39:59 | 86 | 7,8 | 8,2 | 3,2 | 1,5 | 0,4 | 41,9% | 23,5% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 39:09 | 60 | 7,5 | 7,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 34,2% | 18,5% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:01 | 36 | 7,2 | 6,6 | 2,4 | 2,0 | 0,6 | 38,9% | 10,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






