Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 27:25 |
| Punkty | 87 | 7,3 |
| Zbiórki | 76 | 6,3 |
| — w ataku | 35 | 2,9 |
| — w obronie | 41 | 3,4 |
| Asysty | 31 | 2,6 |
| Przechwyty | 12 | 1,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 15 | 1,3 |
| Przewinienia | 21 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 137 | 11,4 |
- 43,0%FG37 z 86 z gry
- 21,1%3P4 z 19 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 86 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 33 | 67 | 49,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 19 | 21,1% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P62 : 65 | 26:31 | 7 | 9 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z64 : 53 | 42:25 | 4 | 11 | 5 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 54 | 28:31 | 6 | 9 | 3 | |
| 26 kwi 2026 | Z65 : 53 | 15:22 | 0 | 2 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | P73 : 78 | 34:04 | 6 | 4 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | Z67 : 49 | 34:37 | 4 | 7 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z76 : 54 | 18:01 | 5 | 3 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z71 : 65 | 42:01 | 15 | 6 | 1 | |
| 7 mar 2026 | Z73 : 47 | 20:38 | 10 | 5 | 4 | |
| 1 mar 2026 | Z74 : 42 | 27:19 | 6 | 8 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z121 : 40 | 30:25 | 22 | 7 | 10 | |
| 14 lut 2026 | Z59 : 46 | 9:00 | 2 | 5 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:58 | 32 | 10,7 | 8,3 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 70,0% | 40,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 27:25 | 87 | 7,3 | 6,3 | 2,6 | 1,0 | 0,1 | 43,0% | 21,1% | 60,0% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 33:16 | 6 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 28:47 | 77 | 7,7 | 6,9 | 1,8 | 0,8 | 0,1 | 46,4% | 23,8% | 72,7% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 13 | 40:09 | 146 | 11,2 | 9,2 | 2,8 | 0,8 | 0,3 | 43,8% | 27,3% | 75,7% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 41:13 | 21 | 21,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 61,5% | 75,0% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 9 | 36:11 | 47 | 5,2 | 7,9 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 31,7% | 9,1% | 87,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 16:07 | 40 | 4,4 | 3,0 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 51,5% | 27,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 27:41 | 55 | 5,5 | 3,9 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 29,2% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 11 | 32:59 | 98 | 8,9 | 7,3 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 46,4% | 36,8% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 33:07 | 68 | 7,6 | 5,2 | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 41,2% | 31,3% | 40,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 34:04 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | NLB | 11 | 39:59 | 86 | 7,8 | 8,2 | 3,2 | 1,5 | 0,4 | 41,9% | 23,5% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 39:09 | 60 | 7,5 | 7,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 34,2% | 18,5% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:01 | 36 | 7,2 | 6,6 | 2,4 | 2,0 | 0,6 | 38,9% | 10,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






