Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 298 min | 33:07 |
| Punkty | 68 | 7,6 |
| Zbiórki | 47 | 5,2 |
| — w ataku | 11 | 1,2 |
| — w obronie | 36 | 4,0 |
| Asysty | 12 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 84 | 9,3 |
- 41,2%FG28 z 68 z gry
- 31,3%3P10 z 32 za trzy
- 40,0%FT2 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 68 | 41,2% |
| Rzuty za dwa | 18 | 36 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 32 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 5 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P57 : 63 | 32:22 | 5 | 4 | 3 | |
| 15 sty 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 gru 2022 | P67 : 75 | 38:52 | 15 | 10 | 2 | |
| 11 gru 2022 | Z76 : 63 | 45:46 | 8 | 9 | 0 | |
| 3 gru 2022 | Z89 : 57 | 35:53 | 2 | 3 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z88 : 66 | 19:46 | 10 | 9 | 0 | |
| 20 lis 2022 | P72 : 81 | 31:25 | 6 | 0 | 1 | |
| 9 paź 2022 | P54 : 69 | 45:57 | 10 | 3 | 3 | |
| 2 paź 2022 | P42 : 68 | 48:00 | 12 | 9 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 114 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | NLB | 3 | 32:58 | 32 | 10,7 | 8,3 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 70,0% | 40,0% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | NLB | 12 | 27:25 | 87 | 7,3 | 6,3 | 2,6 | 1,0 | 0,1 | 43,0% | 21,1% | 60,0% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 33:16 | 6 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 10 | 28:47 | 77 | 7,7 | 6,9 | 1,8 | 0,8 | 0,1 | 46,4% | 23,8% | 72,7% |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 40:00 | 6 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 13 | 40:09 | 146 | 11,2 | 9,2 | 2,8 | 0,8 | 0,3 | 43,8% | 27,3% | 75,7% |
| 6WBABaraże | NLB | 1 | 41:13 | 21 | 21,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 61,5% | 75,0% | 100,0% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 9 | 36:11 | 47 | 5,2 | 7,9 | 2,4 | 1,2 | 0,1 | 31,7% | 9,1% | 87,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 9 | 16:07 | 40 | 4,4 | 3,0 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 51,5% | 27,3% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 10 | 27:41 | 55 | 5,5 | 3,9 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 29,2% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 11 | 32:59 | 98 | 8,9 | 7,3 | 1,5 | 0,7 | 0,2 | 46,4% | 36,8% | 75,0% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 9 | 33:07 | 68 | 7,6 | 5,2 | 1,3 | 0,8 | 0,6 | 41,2% | 31,3% | 40,0% |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 34:04 | 2 | 2,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| UNBA 502. Liga | NLB | 11 | 39:59 | 86 | 7,8 | 8,2 | 3,2 | 1,5 | 0,4 | 41,9% | 23,5% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 8 | 39:09 | 60 | 7,5 | 7,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 34,2% | 18,5% | 41,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 5 | 39:01 | 36 | 7,2 | 6,6 | 2,4 | 2,0 | 0,6 | 38,9% | 10,0% | 58,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






