SebastianKostecki
0TARGOWEK WARRIORSBaraże · 6WBA
- 2022–2026
- 62 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 7pktw 1 meczu
- 7,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 40 min | 39:52 |
| Punkty | 7 | 7,0 |
| Zbiórki | 4 | 4,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 4 | 4,0 |
| Asysty | 5 | 5,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 5,0 |
| Przewinienia | 5 | 5,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 3 | 3,0 |
- 27,3%FG3 z 11 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 11 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 2 | 2 | 100,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | P54 : 64 | 39:52 | 7 | 4 | 5 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 62 mecze · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 28:26 | 55 | 13,8 | 5,8 | 3,5 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:14 | 61 | 6,1 | 4,2 | 4,2 | 0,8 | 0,1 | 23,8% | 20,0% | 78,6% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 34:49 | 147 | 12,3 | 4,5 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 32,7% | 25,0% | 69,4% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 33:55 | 6 | 6,0 | 6,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 29:35 | 128 | 10,7 | 3,7 | 4,3 | 1,2 | 0,6 | 30,4% | 27,5% | 76,9% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 39:52 | 7 | 7,0 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 11,1% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:01 | 179 | 17,9 | 4,5 | 4,6 | 0,9 | 0,5 | 44,6% | 37,1% | 59,4% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 37:38 | 175 | 17,5 | 8,1 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 34,5% | 27,5% | 65,8% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 46:25 | 23 | 23,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 44,4% | 41,7% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 1 | 29:21 | 8 | 8,0 | 10,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






