SebastianLukasik
40OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2025
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 92pktw 12 meczach
- 7,7pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 422 min | 35:10 |
| Punkty | 92 | 7,7 |
| Zbiórki | 47 | 3,9 |
| — w ataku | 13 | 1,1 |
| — w obronie | 34 | 2,8 |
| Asysty | 21 | 1,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 23 | 1,9 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 76 | 6,3 |
- 34,5%FG38 z 110 z gry
- 20,9%3P9 z 43 za trzy
- 46,7%FT7 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 110 | 34,5% |
| Rzuty za dwa | 29 | 67 | 43,3% |
| Rzuty za trzy | 9 | 43 | 20,9% |
| Rzuty wolne | 7 | 15 | 46,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | P44 : 51 | 42:22 | 3 | 4 | 2 | |
| 7 mar 2021 | P59 : 81 | 30:38 | 12 | 5 | 4 | |
| 28 lut 2021 | Z61 : 60 | 36:19 | 9 | 1 | 0 | |
| 21 lut 2021 | Z65 : 42 | 32:06 | 7 | 3 | 4 | |
| 14 lut 2021 | Z80 : 40 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 gru 2020 | P49 : 70 | 35:04 | 9 | 2 | 1 | |
| 13 gru 2020 | P61 : 67 | 35:55 | 11 | 7 | 0 | |
| 6 gru 2020 | P58 : 78 | 34:46 | 7 | 1 | 3 | |
| 29 lis 2020 | Z79 : 50 | 41:38 | 6 | 10 | 3 | |
| 25 paź 2020 | P43 : 56 | 48:00 | 13 | 7 | 2 | |
| 18 paź 2020 | P61 : 63 | 40:13 | 7 | 5 | 1 | |
| 11 paź 2020 | P55 : 66 | 44:55 | 8 | 2 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 29:13 | 13 | 4,3 | 4,3 | 1,0 | 0,7 | 0,7 | 35,3% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 30:00 | 47 | 5,2 | 2,9 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 41,2% | 17,6% | 25,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:08 | 77 | 7,0 | 3,1 | 1,5 | 0,7 | 0,6 | 57,4% | 44,4% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 26:26 | 69 | 5,8 | 2,2 | 1,5 | 0,6 | 0,1 | 40,6% | 41,7% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 38:52 | 94 | 11,8 | 4,9 | 3,3 | 1,4 | 0,3 | 46,6% | 25,0% | 46,2% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 34:00 | 9 | 4,5 | 6,5 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 23,5% | 0,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 35:10 | 92 | 7,7 | 3,9 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 34,5% | 20,9% | 46,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






