Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 208 min | 17:18 |
| Punkty | 45 | 3,8 |
| Zbiórki | 26 | 2,2 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 16 | 1,3 |
| Asysty | 11 | 0,9 |
| Przechwyty | 16 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 7 | 0,6 |
| Przewinienia | 11 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 65 | 5,4 |
- 43,5%FG20 z 46 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 75,0%FT3 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 46 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 18 | 33 | 54,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 3 | 4 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z83 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 cze 2024 | Z66 : 40 | 18:11 | 3 | 3 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z57 : 52 | 4:07 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 maj 2024 | Z95 : 69 | 27:16 | 14 | 4 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z80 : 64 | 16:28 | 7 | 2 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z67 : 47 | 15:52 | 4 | 2 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | Z89 : 52 | 16:04 | 4 | 0 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z81 : 58 | 23:34 | 6 | 5 | 0 | |
| 10 mar 2024 | P73 : 77 | 15:43 | 0 | 2 | 0 | |
| 3 mar 2024 | P53 : 59 | 24:19 | 2 | 0 | 4 | |
| 25 lut 2024 | P96 : 101 | 21:43 | 3 | 4 | 2 | |
| 18 lut 2024 | Z77 : 67 | 24:22 | 2 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 77 meczów · 7 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 29:56 | 49 | 9,8 | 3,4 | 1,2 | 1,0 | 0,2 | 43,8% | 25,0% | 83,3% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 30:42 | 155 | 11,9 | 2,8 | 2,1 | 1,3 | 0,1 | 43,2% | 37,0% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 33:59 | 183 | 18,3 | 3,0 | 1,6 | 2,9 | 0,0 | 46,9% | 39,2% | 56,5% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 29:49 | 10 | 10,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 30,8% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 29:39 | 55 | 11,0 | 3,2 | 0,8 | 2,0 | 0,2 | 54,8% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 27:05 | 121 | 12,1 | 2,2 | 1,3 | 2,9 | 0,2 | 41,8% | 25,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 14:00 | 5 | 1,0 | 2,0 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 18,2% | 20,0% | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 28:40 | 135 | 12,3 | 2,2 | 2,1 | 2,7 | 0,0 | 43,7% | 29,8% | 73,3% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 43:21 | 17 | 17,0 | 1,0 | 1,0 | 4,0 | 0,0 | 33,3% | 18,2% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 33:46 | 17 | 8,5 | 1,5 | 1,0 | 2,5 | 0,0 | 31,6% | 10,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 33:16 | 10 | 10,0 | 2,0 | 3,0 | 6,0 | 1,0 | 57,1% | 100,0% | 33,3% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 12 | 17:18 | 45 | 3,8 | 2,2 | 0,9 | 1,3 | 0,1 | 43,5% | 15,4% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 1 | 43:31 | 9 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






