SylwesterKus
- 2025–2026
- 22 mecze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 281pktw karierze
- 12,8pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 609 min | 27:42 |
| Punkty | 281 | 12,8 |
| Zbiórki | 52 | 2,4 |
| — w ataku | 11 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 1,9 |
| Asysty | 75 | 3,4 |
| Przechwyty | 26 | 1,2 |
| Bloki | 10 | 0,5 |
| Straty | 35 | 1,6 |
| Przewinienia | 28 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 286 | 13,0 |
- 49,6%FG114 z 230 z gry
- 31,7%3P32 z 101 za trzy
- 75,0%FT21 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 114 | 230 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 82 | 129 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 32 | 101 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 21 | 28 | 75,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 25:30 | 40 | 10,0 | 2,8 | 2,3 | 1,3 | 1,3 | 51,5% | 35,7% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 13:26 | 9 | 4,5 | 1,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 20,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 33:38 | 155 | 17,2 | 2,8 | 4,9 | 1,0 | 0,2 | 50,4% | 38,2% | 76,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 7 | 25:23 | 77 | 11,0 | 2,0 | 2,6 | 1,6 | 0,4 | 48,4% | 18,5% | 76,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






