SylwesterKus
91HUTNICZE WILKILiga Mistrzów · 6WBA
- 2025–2026
- 22 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 77pktw 7 meczach
- 11,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 178 min | 25:23 |
| Punkty | 77 | 11,0 |
| Zbiórki | 14 | 2,0 |
| — w ataku | 4 | 0,6 |
| — w obronie | 10 | 1,4 |
| Asysty | 18 | 2,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,6 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 13 | 1,9 |
| Przewinienia | 9 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 74 | 10,6 |
- 48,4%FG31 z 64 z gry
- 18,5%3P5 z 27 za trzy
- 76,9%FT10 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 64 | 48,4% |
| Rzuty za dwa | 26 | 37 | 70,3% |
| Rzuty za trzy | 5 | 27 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 10 | 13 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | Z87 : 71 | 41:02 | 21 | 3 | 2 | |
| 18 maj 2025 | Z64 : 61 | 17:40 | 7 | 2 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P66 : 73 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P72 : 81 | 35:07 | 3 | 0 | 8 | |
| 6 kwi 2025 | P76 : 78 | 32:10 | 10 | 0 | 3 | |
| 23 mar 2025 | Z82 : 74 | 34:07 | 26 | 5 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P78 : 85 | 17:37 | 10 | 4 | 2 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 22 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 25:30 | 40 | 10,0 | 2,8 | 2,3 | 1,3 | 1,3 | 51,5% | 35,7% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 2 | 13:26 | 9 | 4,5 | 1,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 20,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 33:38 | 155 | 17,2 | 2,8 | 4,9 | 1,0 | 0,2 | 50,4% | 38,2% | 76,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 7 | 25:23 | 77 | 11,0 | 2,0 | 2,6 | 1,6 | 0,4 | 48,4% | 18,5% | 76,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






