SylwesterKus
- 2025–2026
- 22 mecze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 281pktw karierze
- 12,8pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 3,4astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 609 min | 27:42 |
| Punkty | 281 | 12,8 |
| Zbiórki | 52 | 2,4 |
| — w ataku | 11 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 1,9 |
| Asysty | 75 | 3,4 |
| Przechwyty | 26 | 1,2 |
| Bloki | 10 | 0,5 |
| Straty | 35 | 1,6 |
| Przewinienia | 28 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 286 | 13,0 |
- 49,6%FG114 z 230 z gry
- 31,7%3P32 z 101 za trzy
- 75,0%FT21 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 114 | 230 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 82 | 129 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 32 | 101 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 21 | 28 | 75,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz INIEMAMOCNI, 26 paź 2025
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z TARGOWEK, 16 lis 2025
- Mecz 5+ przechwytówz POLSKA KLUB SPORTOWY, 25 maj 2025
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z POST PRIME, 18 paź 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 281
- 10 meczówrozegranych meczów: 20
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI26 paź 202534pkt3zb4as34eff
POST PRIME18 paź 202624pkt1zb2as29eff
TARGOWEK16 lis 202523pkt6zb7as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






