SylwesterKus
0HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 8WBA
- 2025–2026
- 22 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 9pktw 2 meczach
- 4,5pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 45,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 45,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 50,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 4 | 75,0% | 52,9% |
| Półdystans | 0 / 1 | 0,0% | 47,5% |
| Za trzy | 1 / 5 | 20,0% | 30,1% |
| Razem z gry | 4 / 10 | 40,0% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 9najwięcej punktówz BLAZERS, 22 lut 2026
- 2najwięcej zbiórekz BLAZERS, 22 lut 2026
- 4najwięcej asystz BLAZERS, 22 lut 2026
- 8najlepszy mecz (EFF)9 pkt, 2 zb, 4 as — z BLAZERS, 22 lut 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2025–2026 · 22 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 609 min | 27:42 |
| Punkty | 281 | 12,8 |
| Zbiórki | 52 | 2,4 |
| — w ataku | 11 | 0,5 |
| — w obronie | 41 | 1,9 |
| Asysty | 75 | 3,4 |
| Przechwyty | 26 | 1,2 |
| Bloki | 10 | 0,5 |
| Straty | 35 | 1,6 |
| Przewinienia | 28 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 286 | 13,0 |
- 49,6%FG114 z 230 z gry
- 31,7%3P32 z 101 za trzy
- 75,0%FT21 z 28 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 114 | 230 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 82 | 129 | 63,6% |
| Rzuty za trzy | 32 | 101 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 21 | 28 | 75,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz INIEMAMOCNI, 26 paź 2025
- Mecz 7+ asyst4 razy · ostatnio z TARGOWEK, 16 lis 2025
- Mecz 5+ przechwytówz POLSKA KLUB SPORTOWY, 25 maj 2025
- Mecz 4+ trójki3 razy · ostatnio z POST PRIME, 18 paź 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 281
- 10 meczówrozegranych meczów: 20
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
INIEMAMOCNI26 paź 202534pkt3zb4as34eff
POST PRIME18 paź 202624pkt1zb2as29eff
TARGOWEK16 lis 202523pkt6zb7as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






