TomDeby
42TEAM EUROPE2. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 106 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 70pktw 10 meczach
- 7,0pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 250 min | 25:01 |
| Punkty | 70 | 7,0 |
| Zbiórki | 51 | 5,1 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 34 | 3,4 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 100 | 10,0 |
- 45,6%FG26 z 57 z gry
- 28,6%3P2 z 7 za trzy
- 88,9%FT16 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 57 | 45,6% |
| Rzuty za dwa | 24 | 50 | 48,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 16 | 18 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P54 : 60 | 18:45 | 10 | 3 | 1 | |
| 7 cze 2025 | Z71 : 65 | 21:23 | 4 | 2 | 3 | |
| 1 cze 2025 | Z64 : 53 | 25:46 | 17 | 11 | 0 | |
| 26 kwi 2025 | Z79 : 68 | 20:58 | 8 | 7 | 1 | |
| 12 kwi 2025 | P51 : 81 | 21:51 | 9 | 3 | 0 | |
| 30 mar 2025 | Z65 : 61 | 24:07 | 2 | 3 | 1 | |
| 22 mar 2025 | Z80 : 62 | 29:58 | 4 | 8 | 4 | |
| 15 mar 2025 | Z54 : 52 | 41:07 | 8 | 4 | 3 | |
| 8 mar 2025 | Z81 : 62 | 20:34 | 5 | 3 | 1 | |
| 22 lut 2025 | Z65 : 45 | 25:38 | 3 | 7 | 4 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 106 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 28:13 | 34 | 6,8 | 4,8 | 1,2 | 0,6 | 1,0 | 44,4% | 40,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 32:37 | 98 | 9,8 | 5,1 | 1,4 | 0,6 | 0,3 | 45,2% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 24:39 | 78 | 7,1 | 4,2 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 48,4% | 25,0% | 76,2% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 33:25 | 13 | 13,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 25:01 | 70 | 7,0 | 5,1 | 1,8 | 0,9 | 0,0 | 45,6% | 28,6% | 88,9% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:40 | 98 | 9,8 | 5,7 | 0,7 | 1,0 | 0,6 | 48,2% | 66,7% | 76,2% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 31:24 | 103 | 10,3 | 5,3 | 1,6 | 1,2 | 0,8 | 45,6% | 0,0% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 35:37 | 115 | 12,8 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,7 | 47,8% | 20,0% | 74,3% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 23:25 | 92 | 9,2 | 4,8 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 44,2% | 16,7% | 82,1% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 23:04 | 98 | 8,9 | 5,0 | 1,3 | 0,6 | 0,9 | 41,1% | 0,0% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 24:05 | 122 | 12,2 | 6,4 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 58,9% | 20,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 27:00 | 44 | 8,8 | 4,8 | 1,4 | 1,2 | 0,8 | 50,0% | — | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 24:21 | 30 | 7,5 | 5,0 | 0,3 | 0,8 | 0,3 | 41,9% | 0,0% | 36,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






