Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 314 min | 39:17 |
| Punkty | 192 | 24,0 |
| Zbiórki | 33 | 4,1 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 17 | 2,1 |
| Przechwyty | 12 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 2,3 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 128 | 16,0 |
- 43,8%FG70 z 160 z gry
- 32,3%3P21 z 65 za trzy
- 63,3%FT31 z 49 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 70 | 160 | 43,8% |
| Rzuty za dwa | 49 | 95 | 51,6% |
| Rzuty za trzy | 21 | 65 | 32,3% |
| Rzuty wolne | 31 | 49 | 63,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach NLB. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P50 : 100 | 41:45 | 20 | 1 | 0 | |
| 22 gru 2024 | Z83 : 42 | 39:31 | 31 | 2 | 2 | |
| 1 gru 2024 | Z81 : 65 | 34:28 | 25 | 3 | 3 | |
| 10 lis 2024 | P68 : 72 | 40:13 | 24 | 5 | 1 | |
| 19 paź 2024 | Z113 : 34 | 32:04 | 21 | 6 | 4 | |
| 13 paź 2024 | Z56 : 47 | 44:07 | 20 | 6 | 3 | |
| 5 paź 2024 | P73 : 76 | 41:21 | 29 | 5 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | Z74 : 65 | 40:47 | 22 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 52 mecze · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 7 | 35:14 | 124 | 17,7 | 4,6 | 2,9 | 2,3 | 0,3 | 42,7% | 39,2% | 72,7% |
| 7WBA3. Liga | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBABaraże | NLB | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | NLB | 6 | 30:00 | 98 | 16,3 | 4,7 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 37,9% | 32,1% | 69,2% |
| 5WBA3. Liga | NLB | 8 | 39:17 | 192 | 24,0 | 4,1 | 2,1 | 1,5 | 0,0 | 43,8% | 32,3% | 63,3% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 4 | 32:34 | 48 | 12,0 | 3,5 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 30,9% | 29,6% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 6 | 41:47 | 120 | 20,0 | 4,3 | 3,5 | 2,2 | 0,3 | 40,4% | 30,0% | 76,9% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 3 | 33:07 | 45 | 15,0 | 3,0 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 30,2% | 27,3% | 87,5% |
| 1WBA2. Liga | NLB | 5 | 18:17 | 11 | 2,2 | 3,8 | 0,8 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | NLB | 8 | 35:06 | 185 | 23,1 | 2,6 | 2,1 | 1,6 | 0,0 | 41,9% | 33,3% | 74,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 3 | 22:59 | 38 | 12,7 | 1,7 | 1,3 | 0,3 | 0,7 | 40,6% | 40,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






