Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 379 min | 31:35 |
| Punkty | 103 | 8,6 |
| Zbiórki | 70 | 5,8 |
| — w ataku | 24 | 2,0 |
| — w obronie | 46 | 3,8 |
| Asysty | 28 | 2,3 |
| Przechwyty | 26 | 2,2 |
| Bloki | 5 | 0,4 |
| Straty | 24 | 2,0 |
| Przewinienia | 16 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 145 | 12,1 |
- 47,3%FG43 z 91 z gry
- 13,3%3P2 z 15 za trzy
- 50,0%FT15 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 91 | 47,3% |
| Rzuty za dwa | 41 | 76 | 53,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 15 | 13,3% |
| Rzuty wolne | 15 | 30 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P51 : 60 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 sty 2023 | P58 : 62 | 31:08 | 2 | 5 | 7 | |
| 18 gru 2022 | Z68 : 64 | 36:51 | 8 | 9 | 3 | |
| 11 gru 2022 | Z58 : 56 | 48:00 | 14 | 11 | 4 | |
| 3 gru 2022 | P41 : 61 | 21:16 | 8 | 1 | 1 | |
| 27 lis 2022 | P47 : 49 | 30:49 | 8 | 6 | 0 | |
| 13 lis 2022 | Z47 : 39 | 33:46 | 11 | 6 | 0 | |
| 6 lis 2022 | Z52 : 43 | 37:19 | 10 | 2 | 4 | |
| 23 paź 2022 | Z67 : 61 | 34:34 | 6 | 7 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z65 : 52 | 31:55 | 17 | 7 | 3 | |
| 9 paź 2022 | Z69 : 54 | 36:55 | 4 | 9 | 2 | |
| 2 paź 2022 | P55 : 63 | 36:25 | 15 | 7 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 99 meczów · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FASOLKI | 4 | 31:13 | 49 | 12,3 | 6,0 | 3,0 | 3,3 | 0,8 | 50,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | FASOLKI | 8 | 37:31 | 98 | 12,3 | 8,4 | 4,3 | 2,4 | 0,1 | 53,8% | 37,5% | 90,0% |
| 7WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 33:01 | 57 | 8,1 | 7,3 | 3,9 | 1,1 | 0,0 | 49,0% | 33,3% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | FASOLKI | 7 | 36:11 | 109 | 15,6 | 4,9 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 53,0% | 18,8% | 85,7% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 10 | 35:43 | 155 | 15,5 | 7,5 | 3,3 | 1,8 | 0,5 | 45,2% | 29,2% | 81,3% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 9 | 31:43 | 131 | 14,6 | 3,9 | 2,4 | 2,1 | 0,1 | 50,0% | 26,3% | 85,7% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 39:10 | 159 | 14,5 | 5,1 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 58,4% | 33,3% | 73,3% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 35:52 | 144 | 14,4 | 4,5 | 2,2 | 2,2 | 0,2 | 52,3% | 23,1% | 69,2% |
| 1WBA2. Liga | FASOLKI | 12 | 31:35 | 103 | 8,6 | 5,8 | 2,3 | 2,2 | 0,4 | 47,3% | 13,3% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | FASOLKI | 9 | 36:44 | 76 | 8,4 | 5,0 | 2,3 | 2,6 | 0,9 | 38,0% | 25,0% | 56,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | FASOLKI | 5 | 33:48 | 54 | 10,8 | 5,2 | 2,0 | 2,6 | 0,8 | 62,9% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FASOLKI | 3 | 36:32 | 38 | 12,7 | 5,7 | 1,3 | 2,7 | 0,0 | 46,2% | 40,0% | 70,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FASOLKI | 4 | 35:09 | 33 | 8,3 | 6,5 | 2,3 | 1,5 | 0,8 | 50,0% | 20,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






