TomaszMrzyglod
- 2020–2022
- 25 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 183pktw karierze
- 7,3pktna mecz
- 11,6zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 751 min | 30:02 |
| Punkty | 183 | 7,3 |
| Zbiórki | 291 | 11,6 |
| — w ataku | 114 | 4,6 |
| — w obronie | 177 | 7,1 |
| Asysty | 54 | 2,2 |
| Przechwyty | 28 | 1,1 |
| Bloki | 18 | 0,7 |
| Straty | 46 | 1,8 |
| Przewinienia | 41 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 422 | 16,9 |
- 48,0%FG82 z 171 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 52,8%FT19 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 82 | 171 | 48,0% |
| Rzuty za dwa | 82 | 170 | 48,2% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 19 | 36 | 52,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 9:17 | 4 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 7 | 30:32 | 41 | 5,9 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,9 | 52,6% | — | 20,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:27 | 10 | 10,0 | 12,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 62,5% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:27 | 15 | 7,5 | 9,5 | 4,5 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 32:05 | 18 | 4,5 | 13,5 | 1,5 | 0,5 | 0,8 | 29,0% | — | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 9 | 34:27 | 95 | 10,6 | 14,4 | 2,4 | 1,9 | 0,9 | 50,6% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






