TomaszMrzyglod
34FOR THE WIN2. Liga · UNBA 50
- 2020–2022
- 25 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 41pktw 7 meczach
- 5,9pktna mecz
- 10,4zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 214 min | 30:32 |
| Punkty | 41 | 5,9 |
| Zbiórki | 73 | 10,4 |
| — w ataku | 21 | 3,0 |
| — w obronie | 52 | 7,4 |
| Asysty | 16 | 2,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 6 | 0,9 |
| Straty | 14 | 2,0 |
| Przewinienia | 16 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 106 | 15,1 |
- 52,6%FG20 z 38 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 20,0%FT1 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 38 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 20 | 38 | 52,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 1 | 5 | 20,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 kwi 2022 | Z92 : 40 | 28:19 | 6 | 12 | 3 | |
| 9 kwi 2022 | P48 : 74 | 41:28 | 13 | 7 | 1 | |
| 2 kwi 2022 | P69 : 79 | 33:34 | 2 | 12 | 2 | |
| 20 mar 2022 | P66 : 76 | 44:34 | 12 | 13 | 4 | |
| 12 mar 2022 | Z71 : 55 | 29:46 | 2 | 16 | 3 | |
| 5 mar 2022 | P65 : 71 | 36:00 | 6 | 13 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 25 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 9:17 | 4 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 7 | 30:32 | 41 | 5,9 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,9 | 52,6% | — | 20,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:27 | 10 | 10,0 | 12,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 62,5% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:27 | 15 | 7,5 | 9,5 | 4,5 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 32:05 | 18 | 4,5 | 13,5 | 1,5 | 0,5 | 0,8 | 29,0% | — | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 9 | 34:27 | 95 | 10,6 | 14,4 | 2,4 | 1,9 | 0,9 | 50,6% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






