TomaszMrzyglod
34FOR THE WIN2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2022
- 25 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 95pktw 9 meczach
- 10,6pktna mecz
- 14,4zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 310 min | 34:27 |
| Punkty | 95 | 10,6 |
| Zbiórki | 130 | 14,4 |
| — w ataku | 57 | 6,3 |
| — w obronie | 73 | 8,1 |
| Asysty | 22 | 2,4 |
| Przechwyty | 17 | 1,9 |
| Bloki | 8 | 0,9 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 207 | 23,0 |
- 50,6%FG40 z 79 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 62,5%FT15 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 40 | 79 | 50,6% |
| Rzuty za dwa | 40 | 78 | 51,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 24 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 mar 2021 | Z61 : 45 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 lut 2021 | Z80 : 50 | 39:08 | 9 | 14 | 3 | |
| 14 lut 2021 | Z69 : 53 | 42:28 | 11 | 26 | 4 | |
| 6 lut 2021 | P58 : 59 | 35:40 | 8 | 18 | 2 | |
| 18 gru 2020 | Z91 : 60 | 43:01 | 11 | 13 | 6 | |
| 5 gru 2020 | Z78 : 64 | 40:13 | 17 | 14 | 0 | |
| 29 lis 2020 | Z66 : 59 | 42:43 | 19 | 18 | 3 | |
| 18 paź 2020 | Z70 : 39 | 22:28 | 4 | 6 | 0 | |
| 10 paź 2020 | Z85 : 46 | 44:22 | 16 | 21 | 4 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 25 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 9:17 | 4 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 7 | 30:32 | 41 | 5,9 | 10,4 | 2,3 | 0,9 | 0,9 | 52,6% | — | 20,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 41:27 | 10 | 10,0 | 12,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 62,5% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 2 | 19:27 | 15 | 7,5 | 9,5 | 4,5 | 1,0 | 0,0 | 54,5% | — | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 4 | 32:05 | 18 | 4,5 | 13,5 | 1,5 | 0,5 | 0,8 | 29,0% | — | 0,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 9 | 34:27 | 95 | 10,6 | 14,4 | 2,4 | 1,9 | 0,9 | 50,6% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






