TomaszPrzedlacki
4HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 83pktw 8 meczach
- 10,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 59,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,0%
- 56,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,1%
- 29,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,9%
Średnia ligi to średnia z 141 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (7WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz HUTNICZE WILKI, 9 lis 2025
- 7najwięcej zbiórekz COURT CLAN, 19 paź 2025
- 3najwięcej asystz GET WOW TEAM, 5 paź 2025
- 20najlepszy mecz (EFF)20 pkt, 4 zb, 2 as — z HUTNICZE WILKI, 9 lis 2025
- 33 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 8 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3974 min | 36:48 |
| Punkty | 1462 | 13,5 |
| Zbiórki | 692 | 6,4 |
| — w ataku | 282 | 2,6 |
| — w obronie | 410 | 3,8 |
| Asysty | 227 | 2,1 |
| Przechwyty | 39 | 0,4 |
| Bloki | 41 | 0,4 |
| Straty | 198 | 1,8 |
| Przewinienia | 174 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 213 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 1665 | 15,4 |
- 52,4%FG580 z 1106 z gry
- 35,8%3P131 z 366 za trzy
- 70,4%FT171 z 243 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 580 | 1106 | 52,4% |
| Rzuty za dwa | 449 | 740 | 60,7% |
| Rzuty za trzy | 131 | 366 | 35,8% |
| Rzuty wolne | 171 | 243 | 70,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z OSTAP RUSZTOWANIA, 19 lis 2023
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z POLIBUDA, 26 lis 2023
- Mecz 7+ asystz COURT CLAN, 10 maj 2026
- Mecz 4+ trójki8 razy · ostatnio z TARGOWEK, 19 kwi 2026
- Double-double13 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 26 kwi 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1462
- 50 meczówrozegranych meczów: 105
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY17 paź 202130pkt15zb4as44eff
OSTAP RUSZTOWANIA19 lis 202331pkt9zb4as40eff
POLSKA KLUB SPORTOWY26 kwi 202627pkt11zb5as37eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






