TomaszPrzedlacki
4HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 83pktw 8 meczach
- 10,4pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 238 min | 29:48 |
| Punkty | 83 | 10,4 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 18 | 2,3 |
| — w obronie | 13 | 1,6 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 6 | 0,8 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 87 | 10,9 |
- 50,8%FG33 z 65 z gry
- 42,1%3P8 z 19 za trzy
- 75,0%FT9 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 65 | 50,8% |
| Rzuty za dwa | 25 | 46 | 54,3% |
| Rzuty za trzy | 8 | 19 | 42,1% |
| Rzuty wolne | 9 | 12 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P74 : 76 | 23:28 | 11 | 1 | 0 | |
| 7 gru 2025 | P73 : 96 | 40:55 | 11 | 4 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P85 : 86 | 26:56 | 12 | 4 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z95 : 67 | 27:31 | 7 | 1 | 2 | |
| 9 lis 2025 | Z88 : 64 | 42:22 | 20 | 4 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z81 : 57 | 24:40 | 10 | 7 | 1 | |
| 12 paź 2025 | Z74 : 66 | 27:16 | 8 | 4 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z72 : 59 | 25:19 | 4 | 6 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 36:49 | 22 | 7,3 | 4,0 | 2,3 | 0,0 | 0,3 | 52,6% | 25,0% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:34 | 208 | 17,3 | 6,6 | 2,8 | 0,2 | 0,5 | 56,8% | 44,0% | 75,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 29:48 | 83 | 10,4 | 3,9 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 50,8% | 42,1% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 38:19 | 128 | 12,8 | 5,3 | 2,0 | 0,3 | 0,2 | 46,2% | 26,5% | 77,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 34:47 | 102 | 11,3 | 4,8 | 1,3 | 0,4 | 0,2 | 48,2% | 29,6% | 66,7% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 8 | 33:13 | 102 | 12,8 | 8,0 | 0,5 | 0,0 | 0,6 | 65,6% | 52,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 34:55 | 144 | 14,4 | 8,0 | 2,1 | 0,2 | 0,3 | 55,2% | 38,7% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 14 | 43:41 | 211 | 15,1 | 6,8 | 3,1 | 0,4 | 0,6 | 51,9% | 33,9% | 71,9% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 32:29 | 145 | 11,2 | 5,8 | 1,9 | 0,3 | 0,4 | 50,4% | 27,5% | 69,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 35:29 | 137 | 11,4 | 6,5 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 49,6% | 30,8% | 84,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 44:49 | 180 | 20,0 | 9,0 | 2,7 | 0,8 | 0,4 | 52,6% | 42,9% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






