Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 289 min | 32:07 |
| Punkty | 43 | 4,8 |
| Zbiórki | 20 | 2,2 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 18 | 2,0 |
| Asysty | 35 | 3,9 |
| Przechwyty | 14 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,9 |
| Przewinienia | 9 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,0 |
- 29,4%FG15 z 51 z gry
- 22,2%3P6 z 27 za trzy
- 58,3%FT7 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 51 | 29,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 24 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 6 | 27 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 7 | 12 | 58,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P69 : 85 | 40:21 | 7 | 3 | 6 | |
| 9 cze 2024 | P41 : 56 | 40:32 | 4 | 1 | 1 | |
| 8 cze 2024 | Z77 : 56 | 40:07 | 15 | 3 | 4 | |
| 26 maj 2024 | Z65 : 46 | 32:52 | 3 | 4 | 5 | |
| 18 maj 2024 | P53 : 65 | 30:01 | 0 | 1 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | P64 : 84 | 41:58 | 6 | 3 | 7 | |
| 17 mar 2024 | Z56 : 39 | 27:45 | 4 | 2 | 3 | |
| 9 mar 2024 | Z70 : 65 | 25:46 | 2 | 3 | 5 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 48 | 9:37 | 2 | 0 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 148 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 23:48 | 10 | 2,5 | 3,5 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 21,4% | 21,4% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 22:02 | 25 | 2,5 | 1,5 | 2,7 | 0,6 | 0,0 | 30,0% | 17,4% | 75,0% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 12 | 29:08 | 31 | 2,6 | 2,3 | 2,9 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 18,4% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 31:43 | 19 | 2,1 | 2,0 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 14,6% | 11,4% | 25,0% |
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 8 | 21:04 | 36 | 4,5 | 2,3 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 27:23 | 36 | 3,3 | 1,6 | 2,4 | 1,0 | 0,0 | 25,5% | 22,9% | 44,4% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 6 | 14:00 | 5 | 0,8 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 15,4% | 12,5% | — |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 40:06 | 90 | 8,2 | 3,1 | 3,8 | 1,6 | 0,1 | 39,1% | 33,3% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 32:07 | 43 | 4,8 | 2,2 | 3,9 | 1,6 | 0,0 | 29,4% | 22,2% | 58,3% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 40:44 | 82 | 8,2 | 4,7 | 3,4 | 2,3 | 0,2 | 35,8% | 24,0% | 75,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 5 | 38:45 | 48 | 9,6 | 3,4 | 8,0 | 1,8 | 0,0 | 44,4% | 28,6% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 37:22 | 46 | 5,1 | 3,1 | 4,2 | 1,9 | 0,0 | 30,2% | 14,3% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 17:36 | 20 | 5,0 | 1,8 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 47,1% | 33,3% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 32:18 | 43 | 3,9 | 3,3 | 3,7 | 2,1 | 0,0 | 30,9% | 23,3% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 25:20 | 43 | 6,1 | 3,7 | 2,6 | 1,7 | 0,0 | 51,4% | 7,7% | 66,7% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 24:01 | 34 | 3,8 | 2,1 | 2,6 | 0,8 | 0,1 | 35,9% | 15,4% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 31:54 | 40 | 5,0 | 2,8 | 4,0 | 0,9 | 0,1 | 42,5% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 25:11 | 30 | 6,0 | 1,8 | 3,4 | 1,8 | 0,0 | 45,2% | 12,5% | 33,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






