Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 460 min | 41:49 |
| Punkty | 176 | 16,0 |
| Zbiórki | 79 | 7,2 |
| — w ataku | 42 | 3,8 |
| — w obronie | 37 | 3,4 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 26 | 2,4 |
| Przewinienia | 24 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 123 | 11,2 |
- 35,3%FG67 z 190 z gry
- 22,4%3P11 z 49 za trzy
- 66,0%FT31 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 67 | 190 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 56 | 141 | 39,7% |
| Rzuty za trzy | 11 | 49 | 22,4% |
| Rzuty wolne | 31 | 47 | 66,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 lut 2022 | Z76 : 58 | 48:00 | 22 | 14 | 4 | |
| 13 lut 2022 | Z84 : 64 | 43:04 | 21 | 11 | 2 | |
| 23 sty 2022 | P63 : 68 | 30:58 | 5 | 5 | 0 | |
| 16 sty 2022 | P51 : 62 | 40:34 | 15 | 4 | 0 | |
| 5 gru 2021 | P71 : 73 | 38:01 | 9 | 10 | 1 | |
| 28 lis 2021 | Z91 : 30 | 40:25 | 22 | 8 | 0 | |
| 21 lis 2021 | P52 : 73 | 48:00 | 15 | 7 | 1 | |
| 14 lis 2021 | P77 : 95 | 48:00 | 38 | 8 | 0 | |
| 7 lis 2021 | P81 : 94 | 39:00 | 9 | 4 | 2 | |
| 10 paź 2021 | P82 : 100 | 48:00 | 7 | 4 | 0 | |
| 3 paź 2021 | Z86 : 82 | 36:01 | 13 | 4 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 89 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 24:02 | 30 | 6,0 | 2,2 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 31:09 | 78 | 11,1 | 4,4 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 37,0% | 70,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 40:52 | 124 | 15,5 | 5,9 | 3,3 | 1,9 | 0,1 | 37,6% | 34,1% | 56,8% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 1 | 41:31 | 17 | 17,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,0% | 20,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:28 | 137 | 15,2 | 4,4 | 3,3 | 0,9 | 0,2 | 42,1% | 22,5% | 78,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:14 | 234 | 19,5 | 6,3 | 2,7 | 1,1 | 0,5 | 51,1% | 30,0% | 73,2% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 13 | 35:49 | 215 | 16,5 | 7,5 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 48,0% | 21,4% | 68,4% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:15 | 200 | 16,7 | 6,6 | 2,3 | 1,7 | 0,5 | 43,5% | 24,0% | 78,4% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 11 | 35:25 | 175 | 15,9 | 7,2 | 2,0 | 1,1 | 0,5 | 45,9% | 26,1% | 84,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 11 | 41:49 | 176 | 16,0 | 7,2 | 1,2 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 22,4% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






