TomaszSobecki
15GRUBE RYBY1. Liga · 7WBA
- 2021–2025
- 89 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 30pktw 5 meczach
- 6,0pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 120 min | 24:02 |
| Punkty | 30 | 6,0 |
| Zbiórki | 11 | 2,2 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 7 | 1,4 |
| Asysty | 6 | 1,2 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 8 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 15 | 3,0 |
- 34,4%FG11 z 32 z gry
- 28,6%3P4 z 14 za trzy
- 50,0%FT4 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 32 | 34,4% |
| Rzuty za dwa | 7 | 18 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 8 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach GRUBE RYBY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P55 : 79 | 27:38 | 11 | 3 | 2 | |
| 29 lis 2025 | P56 : 65 | 3:52 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P60 : 66 | 17:38 | 4 | 1 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z79 : 73 | 31:41 | 9 | 3 | 2 | |
| 9 lis 2025 | P63 : 89 | 39:23 | 6 | 4 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 89 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 24:02 | 30 | 6,0 | 2,2 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 31:09 | 78 | 11,1 | 4,4 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 37,0% | 70,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 40:52 | 124 | 15,5 | 5,9 | 3,3 | 1,9 | 0,1 | 37,6% | 34,1% | 56,8% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 1 | 41:31 | 17 | 17,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,0% | 20,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:28 | 137 | 15,2 | 4,4 | 3,3 | 0,9 | 0,2 | 42,1% | 22,5% | 78,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:14 | 234 | 19,5 | 6,3 | 2,7 | 1,1 | 0,5 | 51,1% | 30,0% | 73,2% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 13 | 35:49 | 215 | 16,5 | 7,5 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 48,0% | 21,4% | 68,4% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:15 | 200 | 16,7 | 6,6 | 2,3 | 1,7 | 0,5 | 43,5% | 24,0% | 78,4% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 11 | 35:25 | 175 | 15,9 | 7,2 | 2,0 | 1,1 | 0,5 | 45,9% | 26,1% | 84,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 11 | 41:49 | 176 | 16,0 | 7,2 | 1,2 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 22,4% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






