Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 483 min | 40:14 |
| Punkty | 234 | 19,5 |
| Zbiórki | 75 | 6,3 |
| — w ataku | 22 | 1,8 |
| — w obronie | 53 | 4,4 |
| Asysty | 32 | 2,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 37 | 3,1 |
| Przewinienia | 28 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 223 | 18,6 |
- 51,1%FG93 z 182 z gry
- 30,0%3P18 z 60 za trzy
- 73,2%FT30 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 93 | 182 | 51,1% |
| Rzuty za dwa | 75 | 122 | 61,5% |
| Rzuty za trzy | 18 | 60 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 30 | 41 | 73,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | P77 : 79 | 36:52 | 19 | 3 | 6 | |
| 17 gru 2023 | P72 : 92 | 37:52 | 13 | 7 | 1 | |
| 3 gru 2023 | Z85 : 61 | 36:27 | 16 | 5 | 2 | |
| 26 lis 2023 | Z62 : 47 | 34:37 | 20 | 3 | 1 | |
| 12 lis 2023 | Z91 : 65 | 40:51 | 24 | 11 | 4 | |
| 5 lis 2023 | Z104 : 65 | 35:30 | 30 | 5 | 2 | |
| 29 paź 2023 | P71 : 74 | 49:49 | 15 | 8 | 2 | |
| 22 paź 2023 | Z77 : 61 | 44:32 | 17 | 6 | 1 | |
| 15 paź 2023 | Z106 : 68 | 37:52 | 30 | 10 | 7 | |
| 8 paź 2023 | P69 : 90 | 43:38 | 21 | 8 | 2 | |
| 1 paź 2023 | P47 : 53 | 46:25 | 10 | 8 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | P46 : 70 | 38:19 | 19 | 1 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 89 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 24:02 | 30 | 6,0 | 2,2 | 1,2 | 0,6 | 0,0 | 34,4% | 28,6% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 7 | 31:09 | 78 | 11,1 | 4,4 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 33,3% | 37,0% | 70,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 8 | 40:52 | 124 | 15,5 | 5,9 | 3,3 | 1,9 | 0,1 | 37,6% | 34,1% | 56,8% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 1 | 41:31 | 17 | 17,0 | 9,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,0% | 20,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:28 | 137 | 15,2 | 4,4 | 3,3 | 0,9 | 0,2 | 42,1% | 22,5% | 78,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:14 | 234 | 19,5 | 6,3 | 2,7 | 1,1 | 0,5 | 51,1% | 30,0% | 73,2% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 13 | 35:49 | 215 | 16,5 | 7,5 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 48,0% | 21,4% | 68,4% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 12 | 40:15 | 200 | 16,7 | 6,6 | 2,3 | 1,7 | 0,5 | 43,5% | 24,0% | 78,4% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 11 | 35:25 | 175 | 15,9 | 7,2 | 2,0 | 1,1 | 0,5 | 45,9% | 26,1% | 84,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 11 | 41:49 | 176 | 16,0 | 7,2 | 1,2 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 22,4% | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






