Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 280 min | 40:00 |
| Punkty | 78 | 11,1 |
| Zbiórki | 48 | 6,9 |
| — w ataku | 5 | 0,7 |
| — w obronie | 43 | 6,1 |
| Asysty | 55 | 7,9 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 33 | 4,7 |
| Przewinienia | 18 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 124 | 17,7 |
- 46,6%FG27 z 58 z gry
- 20,0%3P2 z 10 za trzy
- 88,0%FT22 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 58 | 46,6% |
| Rzuty za dwa | 25 | 48 | 52,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 10 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 22 | 25 | 88,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 lis 2023 | P60 : 62 | 29:43 | 10 | 2 | 3 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 62 | 35:01 | 2 | 7 | 6 | |
| 12 lis 2023 | Z91 : 65 | 43:12 | 22 | 13 | 17 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 84 | 42:49 | 17 | 4 | 7 | |
| 15 paź 2023 | P88 : 101 | 46:31 | 2 | 7 | 11 | |
| 8 paź 2023 | P45 : 61 | 39:42 | 11 | 5 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z79 : 49 | 43:04 | 14 | 10 | 8 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 54 mecze · 10 sezonów · 8 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 5 | 18:12 | 7 | 1,4 | 2,0 | 3,2 | 0,0 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | 37,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 2 | 14:43 | 0 | 0,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 3 | 44:18 | 44 | 14,7 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 0,3 | 48,6% | 0,0% | 58,8% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 2 | 30:57 | 15 | 7,5 | 6,5 | 8,5 | 1,0 | 0,0 | 36,8% | 0,0% | 25,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 1 | 19:58 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 7 | 40:00 | 78 | 11,1 | 6,9 | 7,9 | 1,1 | 0,3 | 46,6% | 20,0% | 88,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 6 | 38:57 | 61 | 10,2 | 5,8 | 6,7 | 1,7 | 0,0 | 41,1% | 0,0% | 68,2% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 25:45 | 16 | 4,0 | 3,5 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | — | 76,9% |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 7 | 14:34 | 10 | 1,4 | 2,1 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | — |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 43:22 | 125 | 17,9 | 9,3 | 4,7 | 1,9 | 0,0 | 48,1% | 33,3% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 2 | 32:37 | 8 | 4,0 | 7,0 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NIE DAJ ZA TRZY | 2 | 35:42 | 17 | 8,5 | 5,0 | 4,5 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 6 | 41:09 | 71 | 11,8 | 5,8 | 4,2 | 1,7 | 0,2 | 38,4% | 37,5% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






