TymonPeplawski
- 2023–2025
- 40 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 347pktw karierze
- 8,7pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1421 min | 35:31 |
| Punkty | 347 | 8,7 |
| Zbiórki | 232 | 5,8 |
| — w ataku | 26 | 0,7 |
| — w obronie | 206 | 5,2 |
| Asysty | 51 | 1,3 |
| Przechwyty | 40 | 1,0 |
| Bloki | 8 | 0,2 |
| Straty | 50 | 1,3 |
| Przewinienia | 78 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 355 | 8,9 |
- 32,5%FG119 z 366 z gry
- 27,4%3P65 z 237 za trzy
- 62,9%FT44 z 70 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 119 | 366 | 32,5% |
| Rzuty za dwa | 54 | 129 | 41,9% |
| Rzuty za trzy | 65 | 237 | 27,4% |
| Rzuty wolne | 44 | 70 | 62,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 36:43 | 5 | 5,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 38:41 | 78 | 7,1 | 6,0 | 1,6 | 1,5 | 0,1 | 32,9% | 21,4% | 73,9% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 41:06 | 11 | 11,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 40,0% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 37:06 | 79 | 8,8 | 6,1 | 1,7 | 0,4 | 0,2 | 28,3% | 27,1% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 30:09 | 96 | 9,6 | 5,5 | 1,1 | 1,1 | 0,3 | 38,6% | 31,3% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 34:25 | 75 | 10,7 | 4,3 | 0,9 | 0,7 | 0,3 | 32,9% | 29,2% | 64,7% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:51 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






