TymonPeplawski
6TARCHO TERROR3. Liga · 4WBA
- 2023–2025
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 96pktw 10 meczach
- 9,6pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 301 min | 30:09 |
| Punkty | 96 | 9,6 |
| Zbiórki | 55 | 5,5 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 49 | 4,9 |
| Asysty | 11 | 1,1 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 107 | 10,7 |
- 38,6%FG34 z 88 z gry
- 31,3%3P20 z 64 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 88 | 38,6% |
| Rzuty za dwa | 14 | 24 | 58,3% |
| Rzuty za trzy | 20 | 64 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 maj 2024 | Z92 : 50 | 26:46 | 24 | 4 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 65 | 29:26 | 2 | 8 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | P81 : 84 | 50:55 | 15 | 12 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | Z51 : 41 | 28:16 | 11 | 6 | 1 | |
| 23 mar 2024 | P62 : 63 | 36:31 | 12 | 3 | 1 | |
| 17 mar 2024 | P39 : 56 | 37:07 | 2 | 5 | 2 | |
| 10 mar 2024 | P49 : 64 | 25:13 | 3 | 2 | 3 | |
| 3 mar 2024 | P65 : 69 | 34:00 | 15 | 10 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P55 : 56 | 33:15 | 12 | 5 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 40 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 36:43 | 5 | 5,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 38:41 | 78 | 7,1 | 6,0 | 1,6 | 1,5 | 0,1 | 32,9% | 21,4% | 73,9% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 41:06 | 11 | 11,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 40,0% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 37:06 | 79 | 8,8 | 6,1 | 1,7 | 0,4 | 0,2 | 28,3% | 27,1% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 30:09 | 96 | 9,6 | 5,5 | 1,1 | 1,1 | 0,3 | 38,6% | 31,3% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 34:25 | 75 | 10,7 | 4,3 | 0,9 | 0,7 | 0,3 | 32,9% | 29,2% | 64,7% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:51 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






