TymonPeplawski
6TARCHO TERROR3. Liga · 6WBA
- 2023–2025
- 40 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 78pktw 11 meczach
- 7,1pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 426 min | 38:41 |
| Punkty | 78 | 7,1 |
| Zbiórki | 66 | 6,0 |
| — w ataku | 5 | 0,5 |
| — w obronie | 61 | 5,5 |
| Asysty | 18 | 1,6 |
| Przechwyty | 16 | 1,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,2 |
| Przewinienia | 25 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 107 | 9,7 |
- 32,9%FG26 z 79 z gry
- 21,4%3P9 z 42 za trzy
- 73,9%FT17 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 79 | 32,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 37 | 45,9% |
| Rzuty za trzy | 9 | 42 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 17 | 23 | 73,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P43 : 58 | 21:52 | 0 | 3 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z92 : 90 | 50:57 | 6 | 8 | 3 | |
| 31 maj 2025 | Z68 : 62 | 49:27 | 3 | 6 | 1 | |
| 25 maj 2025 | Z52 : 42 | 48:00 | 8 | 8 | 1 | |
| 17 maj 2025 | Z65 : 59 | 37:16 | 6 | 7 | 2 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 57 | 33:37 | 6 | 9 | 3 | |
| 27 kwi 2025 | Z74 : 54 | 43:58 | 14 | 7 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z89 : 60 | 32:01 | 11 | 6 | 3 | |
| 23 mar 2025 | P59 : 67 | 43:42 | 7 | 5 | 1 | |
| 15 mar 2025 | Z114 : 70 | 38:46 | 14 | 3 | 2 | |
| 1 mar 2025 | P59 : 67 | 25:56 | 3 | 4 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 40 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 36:43 | 5 | 5,0 | 9,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 11 | 38:41 | 78 | 7,1 | 6,0 | 1,6 | 1,5 | 0,1 | 32,9% | 21,4% | 73,9% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 41:06 | 11 | 11,0 | 9,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 40,0% | 75,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 37:06 | 79 | 8,8 | 6,1 | 1,7 | 0,4 | 0,2 | 28,3% | 27,1% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 30:09 | 96 | 9,6 | 5,5 | 1,1 | 1,1 | 0,3 | 38,6% | 31,3% | 66,7% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 34:25 | 75 | 10,7 | 4,3 | 0,9 | 0,7 | 0,3 | 32,9% | 29,2% | 64,7% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:51 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 14,3% | 16,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






