TymoteuszMuter
77TARGOWEK WARRIORS3. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 85pktw 11 meczach
- 7,7pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 393 min | 35:43 |
| Punkty | 85 | 7,7 |
| Zbiórki | 69 | 6,3 |
| — w ataku | 22 | 2,0 |
| — w obronie | 47 | 4,3 |
| Asysty | 35 | 3,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 27 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 127 | 11,5 |
- 37,8%FG34 z 90 z gry
- 29,4%3P10 z 34 za trzy
- 70,0%FT7 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 90 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 24 | 56 | 42,9% |
| Rzuty za trzy | 10 | 34 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 7 | 10 | 70,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2024 | P48 : 92 | 33:58 | 2 | 5 | 3 | |
| 25 maj 2024 | P70 : 77 | 38:04 | 5 | 6 | 2 | |
| 18 maj 2024 | Z63 : 62 | 41:16 | 4 | 7 | 3 | |
| 12 maj 2024 | P54 : 66 | 36:49 | 8 | 3 | 4 | |
| 21 kwi 2024 | Z84 : 64 | 34:10 | 18 | 9 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z59 : 53 | 36:30 | 15 | 11 | 4 | |
| 7 kwi 2024 | P62 : 73 | 35:25 | 9 | 12 | 4 | |
| 17 mar 2024 | P63 : 72 | 36:42 | 0 | 2 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z55 : 49 | 34:53 | 10 | 2 | 4 | |
| 3 mar 2024 | Z69 : 65 | 30:10 | 8 | 6 | 2 | |
| 17 lut 2024 | Z71 : 61 | 34:53 | 6 | 6 | 6 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 29:45 | 14 | 4,7 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 16,7% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 25:17 | 23 | 3,3 | 4,6 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 32,1% | 27,3% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 5 | 14:03 | 9 | 1,8 | 2,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 57,1% | 33,3% | — |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 12:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 35:43 | 85 | 7,7 | 6,3 | 3,2 | 0,6 | 0,7 | 37,8% | 29,4% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






