VitalikAksenchik
- 2022–2026
- 106 meczów
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 1400pktw karierze
- 13,2pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3758 min | 35:27 |
| Punkty | 1400 | 13,2 |
| Zbiórki | 637 | 6,0 |
| — w ataku | 175 | 1,7 |
| — w obronie | 462 | 4,4 |
| Asysty | 201 | 1,9 |
| Przechwyty | 145 | 1,4 |
| Bloki | 36 | 0,3 |
| Straty | 238 | 2,2 |
| Przewinienia | 222 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 166 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1343 | 12,7 |
- 41,4%FG563 z 1359 z gry
- 30,2%3P158 z 524 za trzy
- 73,4%FT116 z 158 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 563 | 1359 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 405 | 835 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 158 | 524 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 116 | 158 | 73,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 40:02 | 75 | 15,0 | 8,0 | 2,8 | 1,2 | 0,6 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 34:24 | 122 | 11,1 | 4,9 | 2,4 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 23,5% | 58,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 36:41 | 188 | 13,4 | 6,7 | 2,1 | 1,5 | 0,4 | 38,8% | 27,3% | 65,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 41:46 | 240 | 17,1 | 8,4 | 2,4 | 1,4 | 0,5 | 43,4% | 35,5% | 73,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 37:30 | 205 | 18,6 | 5,0 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 46,4% | 33,3% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 39:07 | 172 | 14,3 | 6,3 | 1,8 | 1,6 | 0,5 | 34,4% | 23,9% | 85,7% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 44:36 | 15 | 15,0 | 11,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 38,5% | 50,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:24 | 116 | 9,7 | 5,8 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 42,6% | 40,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:55 | 145 | 12,1 | 4,2 | 1,8 | 1,4 | 0,3 | 49,2% | 31,4% | 64,3% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 27:05 | 89 | 8,1 | 4,8 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 48,0% | 25,9% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 3 | 24:22 | 33 | 11,0 | 5,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






