Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 389 min | 32:24 |
| Punkty | 116 | 9,7 |
| Zbiórki | 69 | 5,8 |
| — w ataku | 15 | 1,3 |
| — w obronie | 54 | 4,5 |
| Asysty | 15 | 1,3 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 29 | 2,4 |
| Przewinienia | 18 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 120 | 10,0 |
- 42,6%FG49 z 115 z gry
- 40,0%3P12 z 30 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 115 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 37 | 85 | 43,5% |
| Rzuty za trzy | 12 | 30 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | Z74 : 61 | 38:28 | 24 | 10 | 1 | |
| 3 gru 2023 | P68 : 70 | 31:37 | 13 | 7 | 0 | |
| 26 lis 2023 | P66 : 84 | 34:07 | 24 | 3 | 1 | |
| 24 lis 2023 | P54 : 70 | 26:45 | 7 | 3 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P70 : 92 | 37:43 | 5 | 6 | 4 | |
| 12 lis 2023 | P62 : 82 | 33:49 | 10 | 7 | 0 | |
| 5 lis 2023 | P65 : 104 | 34:22 | 2 | 1 | 3 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 63 | 27:22 | 6 | 4 | 1 | |
| 22 paź 2023 | Z56 : 47 | 28:40 | 4 | 4 | 1 | |
| 8 paź 2023 | P60 : 70 | 48:00 | 7 | 13 | 0 | |
| 1 paź 2023 | Z84 : 75 | 48:00 | 14 | 11 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 106 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 40:02 | 75 | 15,0 | 8,0 | 2,8 | 1,2 | 0,6 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 34:24 | 122 | 11,1 | 4,9 | 2,4 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 23,5% | 58,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 36:41 | 188 | 13,4 | 6,7 | 2,1 | 1,5 | 0,4 | 38,8% | 27,3% | 65,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 41:46 | 240 | 17,1 | 8,4 | 2,4 | 1,4 | 0,5 | 43,4% | 35,5% | 73,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 37:30 | 205 | 18,6 | 5,0 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 46,4% | 33,3% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 39:07 | 172 | 14,3 | 6,3 | 1,8 | 1,6 | 0,5 | 34,4% | 23,9% | 85,7% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 44:36 | 15 | 15,0 | 11,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 38,5% | 50,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:24 | 116 | 9,7 | 5,8 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 42,6% | 40,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:55 | 145 | 12,1 | 4,2 | 1,8 | 1,4 | 0,3 | 49,2% | 31,4% | 64,3% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 27:05 | 89 | 8,1 | 4,8 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 48,0% | 25,9% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 3 | 24:22 | 33 | 11,0 | 5,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






