Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 298 min | 27:05 |
| Punkty | 89 | 8,1 |
| Zbiórki | 53 | 4,8 |
| — w ataku | 13 | 1,2 |
| — w obronie | 40 | 3,6 |
| Asysty | 12 | 1,1 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 111 | 10,1 |
- 48,0%FG36 z 75 z gry
- 25,9%3P7 z 27 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 75 | 48,0% |
| Rzuty za dwa | 29 | 48 | 60,4% |
| Rzuty za trzy | 7 | 27 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2023 | P61 : 63 | 17:04 | 6 | 5 | 0 | |
| 18 gru 2022 | Z66 : 64 | 13:28 | 2 | 3 | 1 | |
| 11 gru 2022 | Z60 : 52 | 30:26 | 0 | 6 | 0 | |
| 4 gru 2022 | Z63 : 54 | 20:28 | 7 | 3 | 2 | |
| 26 lis 2022 | Z91 : 51 | 23:15 | 17 | 5 | 4 | |
| 20 lis 2022 | Z77 : 69 | 44:08 | 12 | 5 | 0 | |
| 13 lis 2022 | P80 : 84 | 39:19 | 12 | 5 | 1 | |
| 6 lis 2022 | Z89 : 68 | 25:37 | 19 | 8 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P61 : 67 | 29:13 | 3 | 3 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z65 : 61 | 31:28 | 8 | 7 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P54 : 72 | 23:34 | 3 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 106 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 40:02 | 75 | 15,0 | 8,0 | 2,8 | 1,2 | 0,6 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 34:24 | 122 | 11,1 | 4,9 | 2,4 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 23,5% | 58,8% |
| 7WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 36:41 | 188 | 13,4 | 6,7 | 2,1 | 1,5 | 0,4 | 38,8% | 27,3% | 65,2% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 14 | 41:46 | 240 | 17,1 | 8,4 | 2,4 | 1,4 | 0,5 | 43,4% | 35,5% | 73,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 11 | 37:30 | 205 | 18,6 | 5,0 | 1,5 | 1,6 | 0,2 | 46,4% | 33,3% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 39:07 | 172 | 14,3 | 6,3 | 1,8 | 1,6 | 0,5 | 34,4% | 23,9% | 85,7% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 44:36 | 15 | 15,0 | 11,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 38,5% | 50,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:24 | 116 | 9,7 | 5,8 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 42,6% | 40,0% | 75,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 12 | 32:55 | 145 | 12,1 | 4,2 | 1,8 | 1,4 | 0,3 | 49,2% | 31,4% | 64,3% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 27:05 | 89 | 8,1 | 4,8 | 1,1 | 1,1 | 0,5 | 48,0% | 25,9% | 71,4% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 3 | 24:22 | 33 | 11,0 | 5,7 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,5% | 28,6% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






