VolodymyrPaliichuk
- 2023–2026
- 62 mecze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 305pktw karierze
- 4,9pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1982 min | 31:58 |
| Punkty | 305 | 4,9 |
| Zbiórki | 193 | 3,1 |
| — w ataku | 35 | 0,6 |
| — w obronie | 158 | 2,5 |
| Asysty | 194 | 3,1 |
| Przechwyty | 77 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 142 | 2,3 |
| Przewinienia | 120 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 114 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 269 | 4,3 |
- 25,3%FG104 z 411 z gry
- 19,9%3P44 z 221 za trzy
- 50,0%FT53 z 106 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 104 | 411 | 25,3% |
| Rzuty za dwa | 60 | 190 | 31,6% |
| Rzuty za trzy | 44 | 221 | 19,9% |
| Rzuty wolne | 53 | 106 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 25:02 | 1 | 0,3 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 30:15 | 40 | 4,4 | 3,0 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 23,7% | 21,2% | 41,7% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 36:13 | 43 | 3,9 | 4,0 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 23,7% | 14,6% | 25,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 43:47 | 2 | 2,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 36:04 | 73 | 8,1 | 4,3 | 4,7 | 1,1 | 0,0 | 31,8% | 19,5% | 52,4% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 32:52 | 101 | 7,8 | 3,8 | 3,1 | 0,8 | 0,0 | 26,6% | 28,4% | 54,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 15 | 27:42 | 45 | 3,0 | 1,5 | 3,1 | 1,3 | 0,1 | 20,8% | 11,8% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






