Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 325 min | 36:04 |
| Punkty | 73 | 8,1 |
| Zbiórki | 39 | 4,3 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 31 | 3,4 |
| Asysty | 42 | 4,7 |
| Przechwyty | 10 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 33 | 3,7 |
| Przewinienia | 18 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 63 | 7,0 |
- 31,8%FG27 z 85 z gry
- 19,5%3P8 z 41 za trzy
- 52,4%FT11 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 85 | 31,8% |
| Rzuty za dwa | 19 | 44 | 43,2% |
| Rzuty za trzy | 8 | 41 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 11 | 21 | 52,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P45 : 70 | 27:23 | 2 | 2 | 0 | |
| 14 gru 2024 | Z87 : 85 | 42:55 | 15 | 2 | 6 | |
| 7 gru 2024 | P73 : 83 | 45:01 | 9 | 6 | 3 | |
| 30 lis 2024 | Z67 : 54 | 32:43 | 8 | 5 | 5 | |
| 16 lis 2024 | P44 : 57 | 38:58 | 5 | 5 | 2 | |
| 19 paź 2024 | Z92 : 57 | 34:49 | 6 | 8 | 6 | |
| 12 paź 2024 | Z86 : 69 | 33:10 | 13 | 4 | 5 | |
| 5 paź 2024 | Z65 : 61 | 39:45 | 8 | 3 | 4 | |
| 28 wrz 2024 | Z90 : 48 | 29:52 | 7 | 4 | 11 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 25:02 | 1 | 0,3 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 30:15 | 40 | 4,4 | 3,0 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 23,7% | 21,2% | 41,7% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 36:13 | 43 | 3,9 | 4,0 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 23,7% | 14,6% | 25,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 43:47 | 2 | 2,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 36:04 | 73 | 8,1 | 4,3 | 4,7 | 1,1 | 0,0 | 31,8% | 19,5% | 52,4% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 32:52 | 101 | 7,8 | 3,8 | 3,1 | 0,8 | 0,0 | 26,6% | 28,4% | 54,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 15 | 27:42 | 45 | 3,0 | 1,5 | 3,1 | 1,3 | 0,1 | 20,8% | 11,8% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






