Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 398 min | 36:13 |
| Punkty | 43 | 3,9 |
| Zbiórki | 44 | 4,0 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 36 | 3,3 |
| Asysty | 33 | 3,0 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 2,5 |
| Przewinienia | 27 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 48 | 4,4 |
- 23,7%FG18 z 76 z gry
- 14,6%3P6 z 41 za trzy
- 25,0%FT1 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 76 | 23,7% |
| Rzuty za dwa | 12 | 35 | 34,3% |
| Rzuty za trzy | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 1 | 4 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z69 : 60 | 48:00 | 3 | 3 | 6 | |
| 7 cze 2025 | Z57 : 53 | 39:21 | 4 | 3 | 1 | |
| 31 maj 2025 | P74 : 86 | 48:00 | 10 | 4 | 4 | |
| 17 maj 2025 | P64 : 66 | 24:13 | 0 | 5 | 1 | |
| 10 maj 2025 | P61 : 67 | 35:10 | 4 | 4 | 2 | |
| 27 kwi 2025 | Z61 : 48 | 27:01 | 7 | 5 | 2 | |
| 12 kwi 2025 | Z81 : 51 | 31:00 | 5 | 8 | 4 | |
| 23 mar 2025 | P69 : 71 | 32:30 | 2 | 2 | 3 | |
| 15 mar 2025 | Z71 : 66 | 40:31 | 5 | 3 | 4 | |
| 8 mar 2025 | Z75 : 62 | 34:49 | 0 | 0 | 1 | |
| 22 lut 2025 | P49 : 58 | 37:43 | 3 | 7 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 25:02 | 1 | 0,3 | 1,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 30:15 | 40 | 4,4 | 3,0 | 2,4 | 1,8 | 0,0 | 23,7% | 21,2% | 41,7% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 36:13 | 43 | 3,9 | 4,0 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 23,7% | 14,6% | 25,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 43:47 | 2 | 2,0 | 6,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 9 | 36:04 | 73 | 8,1 | 4,3 | 4,7 | 1,1 | 0,0 | 31,8% | 19,5% | 52,4% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 32:52 | 101 | 7,8 | 3,8 | 3,1 | 0,8 | 0,0 | 26,6% | 28,4% | 54,5% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 15 | 27:42 | 45 | 3,0 | 1,5 | 3,1 | 1,3 | 0,1 | 20,8% | 11,8% | 57,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






