WillRumley
4TEAM EUROPE2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 54 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 32pktw 10 meczach
- 3,2pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 5,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 362 min | 36:12 |
| Punkty | 32 | 3,2 |
| Zbiórki | 47 | 4,7 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 37 | 3,7 |
| Asysty | 57 | 5,7 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 2,8 |
| Przewinienia | 10 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 87 | 8,7 |
- 31,9%FG15 z 47 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 47 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 15 | 46 | 32,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 maj 2024 | Z67 : 54 | 37:52 | 4 | 5 | 6 | |
| 20 kwi 2024 | P49 : 86 | 36:17 | 0 | 4 | 3 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 81 | 36:30 | 6 | 2 | 4 | |
| 6 kwi 2024 | P54 : 63 | 33:19 | 0 | 5 | 7 | |
| 23 mar 2024 | P60 : 63 | 30:55 | 6 | 2 | 3 | |
| 16 mar 2024 | P56 : 76 | 41:42 | 0 | 8 | 4 | |
| 9 mar 2024 | Z78 : 55 | 34:23 | 2 | 4 | 10 | |
| 2 mar 2024 | P66 : 75 | 36:25 | 11 | 4 | 7 | |
| 25 lut 2024 | Z64 : 58 | 35:04 | 1 | 3 | 3 | |
| 17 lut 2024 | P51 : 66 | 39:31 | 2 | 10 | 10 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 54 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 4 | 29:47 | 29 | 7,3 | 5,3 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 45,2% | 25,0% | — |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 28:48 | 11 | 1,2 | 2,8 | 2,3 | 0,7 | 0,0 | 19,2% | 0,0% | 33,3% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 32:13 | 16 | 2,0 | 4,3 | 3,6 | 1,8 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 39:51 | 2 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:03 | 22 | 2,2 | 3,2 | 2,1 | 1,9 | 0,0 | 31,4% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 12 | 36:03 | 40 | 3,3 | 3,3 | 5,1 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 0,0% | 57,1% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 36:12 | 32 | 3,2 | 4,7 | 5,7 | 1,3 | 0,0 | 31,9% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






