Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 371 min | 37:04 |
| Punkty | 168 | 16,8 |
| Zbiórki | 65 | 6,5 |
| — w ataku | 19 | 1,9 |
| — w obronie | 46 | 4,6 |
| Asysty | 19 | 1,9 |
| Przechwyty | 19 | 1,9 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 156 | 15,6 |
- 40,0%FG62 z 155 z gry
- 31,8%3P21 z 66 za trzy
- 69,7%FT23 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 62 | 155 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 41 | 89 | 46,1% |
| Rzuty za trzy | 21 | 66 | 31,8% |
| Rzuty wolne | 23 | 33 | 69,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P48 : 51 | 40:16 | 14 | 7 | 1 | |
| 17 maj 2025 | Z66 : 57 | 41:04 | 14 | 4 | 2 | |
| 11 maj 2025 | P52 : 58 | 43:43 | 14 | 7 | 1 | |
| 26 kwi 2025 | Z55 : 44 | 39:49 | 20 | 10 | 3 | |
| 12 kwi 2025 | Z65 : 59 | 46:45 | 22 | 9 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z67 : 35 | 29:25 | 17 | 4 | 2 | |
| 22 mar 2025 | Z77 : 54 | 30:11 | 10 | 8 | 3 | |
| 15 mar 2025 | P66 : 71 | 33:23 | 24 | 5 | 2 | |
| 8 mar 2025 | Z78 : 58 | 36:17 | 24 | 6 | 1 | |
| 22 lut 2025 | P45 : 65 | 29:46 | 9 | 5 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 65 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 37:53 | 39 | 9,8 | 7,0 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 25,0% | 21,9% | 54,5% |
| 8WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 5 | 19:46 | 18 | 3,6 | 2,4 | 0,8 | 1,0 | 0,2 | 42,1% | 33,3% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 9 | 39:03 | 127 | 14,1 | 6,0 | 2,2 | 2,2 | 0,6 | 34,3% | 26,7% | 69,2% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 40:43 | 180 | 15,0 | 4,9 | 1,6 | 2,0 | 0,3 | 42,0% | 37,7% | 55,6% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 37:04 | 168 | 16,8 | 6,5 | 1,9 | 1,9 | 0,4 | 40,0% | 31,8% | 69,7% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 33:06 | 194 | 14,9 | 4,9 | 1,3 | 1,4 | 0,6 | 41,1% | 32,9% | 60,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 41:34 | 22 | 22,0 | 10,0 | 2,0 | 5,0 | 1,0 | 44,0% | 0,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 32:54 | 226 | 20,5 | 6,0 | 2,0 | 2,2 | 0,5 | 50,8% | 40,3% | 65,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






