Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 25:15 |
| Punkty | 49 | 4,9 |
| Zbiórki | 59 | 5,9 |
| — w ataku | 16 | 1,6 |
| — w obronie | 43 | 4,3 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 15 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 26 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 97 | 9,7 |
- 42,6%FG20 z 47 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 52,9%FT9 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 47 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 20 | 47 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 9 | 17 | 52,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z62 : 57 | 28:48 | 8 | 6 | 2 | |
| 9 cze 2024 | P67 : 76 | 29:40 | 7 | 12 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z91 : 63 | 25:58 | 7 | 4 | 1 | |
| 19 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P79 : 90 | 30:28 | 4 | 4 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z82 : 70 | 34:23 | 9 | 12 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P73 : 76 | 19:31 | 4 | 2 | 0 | |
| 10 mar 2024 | Z68 : 57 | 33:10 | 2 | 7 | 1 | |
| 3 mar 2024 | Z83 : 75 | 23:34 | 8 | 3 | 3 | |
| 18 lut 2024 | P67 : 77 | 27:00 | 0 | 9 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 73 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 7 | 26:35 | 43 | 6,1 | 8,3 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 47,2% | 100,0% | 80,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 12 | 25:22 | 58 | 4,8 | 7,9 | 0,8 | 0,7 | 0,4 | 39,0% | — | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 13 | 30:38 | 94 | 7,2 | 6,7 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 51,9% | 0,0% | 63,6% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 25:15 | 49 | 4,9 | 5,9 | 1,2 | 1,5 | 0,2 | 42,6% | — | 52,9% |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 26:35 | 65 | 6,5 | 6,5 | 1,4 | 1,1 | 0,2 | 48,8% | — | 71,9% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 29:27 | 120 | 10,0 | 7,2 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 52,4% | — | 82,9% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 9 | 31:19 | 98 | 10,9 | 5,8 | 0,8 | 0,8 | 0,1 | 61,7% | 100,0% | 76,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






