29 stycznia 2023, 20:451. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 83 do 70
GET WOW TEAMgość
Transmisja
1. Liga: Get Wow Team vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Kijanowski | 8 | 48:00 | 26 | 10 | 18 | 55,6% | 8 | 14 | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 26 | 13 |
| Tomasz Sobecki | 15 | 48:00 | 23 | 8 | 18 | 44,4% | 6 | 9 | 2 | 9 | 22,2% | 5 | 5 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 20 | 13 |
| Arkadiusz Stopel | 12 | 48:00 | 22 | 9 | 17 | 52,9% | 5 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 1 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 24 | 13 |
| Lukasz Fronc | 24 | 48:00 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 12 | 13 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 48:00 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | 13 |
| Francesco Ammiraglio | 23 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daniel Popis | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 240:00 | 83 | 31 | 66 | 47,0% | 20 | 36 | 11 | 30 | 36,7% | 10 | 13 | 76,9% | 25 | 3 | 22 | 18 | 14 | 3 | 10 | 10 | 0 | 95 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Krawucki | 9 | 37:43 | 22 | 10 | 15 | 66,7% | 8 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 27 | -6 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 24:18 | 14 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 13 | -1 |
| Slawek Paciorek | 20 | 31:01 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 12 | -5 |
| Marcin Krysiak | 55 | 26:41 | 9 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | -1 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 11:24 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | -6 |
| Daniel Romanik | 19 | 14:13 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | -12 |
| Pawel Galazka | 3 | 26:26 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -10 |
| Maciej Galecki | 34 | 12:16 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 |
| Marcin Gawrych | 24 | 9:28 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | -12 |
| Przemysław Kotynia | 13 | 7:16 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | -1 | -3 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 6:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -1 | -7 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 32:51 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 70 | 29 | 59 | 49,2% | 24 | 37 | 5 | 22 | 22,7% | 7 | 12 | 58,3% | 36 | 8 | 28 | 18 | 6 | 2 | 19 | 19 | 0 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | GET WOW TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/36 · 55,6% | 4824/37 · 64,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/30 · 36,7%, lepszy wynik | 155/22 · 22,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/13 · 76,9%, lepszy wynik | 77/12 · 58,3% |
| Zbiórki w obronie | 22 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 3 | 8, lepszy wynik |
| Asysty | 18 | 18 |
| Przechwyty | 14, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 29 stycznia 2023
- 12:00
TEAM EUROPE
CROSS JEANS LIT59:41 - 12:00
SKY TATTOO RADOM
AMBITNI AMATORZY108:40 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA90:85 - 13:15
NIE DAJ ZA TRZY
VABANK65:61 - 14:30
BLAZERS
POLIBUDA61:72 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
LITERY53:83 - 15:45
SHTOPKE BASKET
NTL46:64 - 15:45
SAHEL
HOMIES79:75 - 17:00
BC LITUANICA
THUNDER FALCONS69:67 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW GREEN GOOSE100:36 - 18:15
RUN'N GUN
NLB84:54 - 18:15
BASKET KOCJANA
TEKOpro38:82 - 19:30
ORLY TEMIDY
BAT MOCY47:62






