12 listopada 2023, 19:301. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
NIE DAJ ZA TRZYgospodarzwynik 69 do 53
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
1 Liga: Post Prime vs. Ostap Rusztowania — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Grabarczyk | 1 | 42:13 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 6 | 5 | 0 | 4 | 4 | 3 | 19 | 20 |
| Pawel Kostjan | 9 | 26:10 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 13 | 5 |
| Patryk Baranowski | 4 | 34:25 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 10 | 9 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 24:28 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 8 | 3 |
| Adam Nowakowski | 21 | 22:10 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 8 | 15 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 27:48 | 8 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 17 | 5 |
| Maciej Staszewski | 13 | 37:25 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 | 11 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 25:18 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 12 |
| Razem | — | 239:57 | 69 | 26 | 64 | 40,6% | 22 | 41 | 4 | 23 | 17,4% | 13 | 14 | 92,9% | 37 | 9 | 28 | 20 | 12 | 4 | 13 | 13 | 12 | 90 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert Kasprzak | 10 | 39:49 | 18 | 6 | 12 | 50,0% | 5 | 8 | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 5 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 7 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | 25 | -17 |
| Kamil Stachowski | 4 | 46:55 | 13 | 5 | 18 | 27,8% | 4 | 15 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 4 | 50,0% | 9 | 2 | 7 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 10 | -18 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 44:52 | 9 | 4 | 13 | 30,8% | 3 | 5 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 6 | -12 |
| Grzegorz Cisowski | 6 | 48:00 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 6 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 5 | -16 |
| Michal Ornat | 25 | 43:19 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | -18 |
| Przemyslaw Kusak | 1 | 17:03 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Razem | — | 239:58 | 53 | 20 | 58 | 34,5% | 17 | 41 | 3 | 17 | 17,6% | 10 | 15 | 66,7% | 29 | 5 | 24 | 15 | 9 | 5 | 15 | 12 | 13 | 53 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NIE DAJ ZA TRZY | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/41 · 53,7%, lepszy wynik | 3417/41 · 41,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/23 · 17,4% | 93/17 · 17,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/14 · 92,9%, lepszy wynik | 1010/15 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 20, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 9 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 12 listopada 2023
- 12:00
FASOLKI
VABANK61:70 - 12:00
AMBITNI AMATORZY
HOMIES50:85 - 13:15
GKS TACHIMETR
WOLVES71:100 - 13:15
WARSAW GREEN GOOSE
THAISTY TIGERS51:57 - 14:30
BANKSTERS
PIASECZUSETS62:82 - 14:30
HANTLE I GARY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:67 - 15:45
NTL
POLIBUDA58:85 - 15:45
INIEMAMOCNI
TEAM EUROPE73:50 - 17:00
HUTNIK WARSZAWA
MDM SERWIS93:73 - 17:00
MSJ VISION
BAT MOCY65:91 - 18:15
BLAZERS
GET WOW TEAM78:46 - 18:15
FOR THE WIN
TARCHO TERROR67:47 - 20:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI91:65






