10 grudnia 2023, 14:302. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
FASOLKIgospodarzwynik 52 do 60
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Lupij | 77 | 43:15 | 15 | 6 | 13 | 46,2% | 6 | 13 | 0 | 0 | — | 3 | 7 | 42,9% | 8 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -11 |
| Tomasz Jezior | 10 | 39:06 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 9 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 6 | 16,7% | 11 | 4 | 7 | 6 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 18 | -2 |
| Maciej Rasinski | 41 | 27:37 | 9 | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 15 | 0 |
| Marek Jakoniuk | 0 | 34:04 | 7 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | -6 |
| Mateusz Grudzien | 7 | 39:57 | 5 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 5 | 0 | 4 | 2 | 2 | 9 | -8 |
| Konrad Andrearczyk | 11 | 20:48 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | -1 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 17:25 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -2 | -3 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 17:46 | 0 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -5 | -9 |
| Razem | — | 239:58 | 52 | 19 | 57 | 33,3% | 17 | 41 | 2 | 16 | 12,5% | 12 | 27 | 44,4% | 32 | 9 | 23 | 15 | 12 | 3 | 13 | 14 | 23 | 48 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rudakov | 14 | 38:28 | 16 | 7 | 17 | 41,2% | 7 | 13 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 10 | 4 | 6 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 | 18 | 13 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 33:13 | 12 | 5 | 11 | 45,5% | 4 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | 1 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 22:25 | 9 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 15 | 13 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 26:43 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 3 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 12 | -3 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 19:00 | 7 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 6 |
| Wojciech Sulek | 21 | 36:43 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 7 | 0 | 1 | 3 | 5 | 2 | 12 | 3 |
| Yauheni Biazruchanka | 9 | 29:28 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | -1 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 16:01 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 1 | -1 | 5 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 17:58 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | 3 |
| Razem | — | 239:59 | 60 | 23 | 56 | 41,1% | 20 | 40 | 3 | 16 | 18,8% | 11 | 18 | 61,1% | 40 | 10 | 30 | 19 | 8 | 5 | 19 | 26 | 14 | 73 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FASOLKI | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/41 · 41,5% | 4020/40 · 50,0%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/16 · 12,5% | 93/16 · 18,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/27 · 44,4% | 1111/18 · 61,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 23 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 15 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






