10 grudnia 2023, 20:451. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 101 do 60
HUTNICZE WILKIgość
Transmisja
1 Liga: MB Motors Piaseczusets vs. Hutnicze Wilki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Lazarek | 42 | 24:49 | 29 | 11 | 12 | 91,7% | 11 | 12 | 0 | 0 | — | 7 | 7 | 100,0% | 8 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 38 | 28 |
| Andrzej Baginski | 6 | 33:46 | 18 | 8 | 11 | 72,7% | 6 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 4 | 7 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 30 | 33 |
| Marcin Tuz | 9 | 10:45 | 10 | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | 23 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 39:23 | 10 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 7 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 12 | 0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 17 | 34 |
| Filip Salamonowski | 20 | 14:19 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 6 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 26:38 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 16 |
| Piotr Dabrowski | 45 | 33:12 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 4 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 19 |
| Karol Denysenko | 0 | 9:03 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 |
| Pawel Migo | 34 | 23:30 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 9 | 12 |
| Aleksander Lyczka | 1 | 24:31 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 27 |
| Razem | — | 239:56 | 101 | 43 | 74 | 58,1% | 35 | 47 | 8 | 27 | 29,6% | 7 | 8 | 87,5% | 44 | 12 | 32 | 35 | 5 | 4 | 8 | 16 | 11 | 149 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiryl Dziatchuk | 17 | 48:00 | 23 | 8 | 22 | 36,4% | 7 | 13 | 1 | 9 | 11,1% | 6 | 7 | 85,7% | 10 | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 | 20 | -41 |
| Caglar Caliskan | 45 | 43:06 | 16 | 5 | 14 | 35,7% | 4 | 5 | 1 | 9 | 11,1% | 5 | 7 | 71,4% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 8 | -25 |
| Kaan Arsoy | 4 | 26:28 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | -12 |
| Maksim Chyruk | 2 | 29:16 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 9 | -21 |
| Szymon Goryl | 5 | 21:18 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -23 |
| Adam Olczak | 15 | 23:04 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | -26 |
| Dariusz Regula | 6 | 30:10 | 0 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -3 | -38 |
| Illy Richard | 55 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oleg Sokolov | 34 | 18:37 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | -19 |
| Razem | — | 239:59 | 60 | 20 | 72 | 27,8% | 15 | 31 | 5 | 41 | 12,2% | 15 | 21 | 71,4% | 35 | 16 | 19 | 10 | 3 | 2 | 11 | 11 | 16 | 41 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | HUTNICZE WILKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 7035/47 · 74,5%, lepszy wynik | 3015/31 · 48,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/27 · 29,6%, lepszy wynik | 155/41 · 12,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/8 · 87,5%, lepszy wynik | 1515/21 · 71,4% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 12 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 35, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 5, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






