AdrianDworakowski
- 2023–2026
- 41 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 678pktw karierze
- 16,5pktna mecz
- 11,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1596 min | 38:55 |
| Punkty | 678 | 16,5 |
| Zbiórki | 480 | 11,7 |
| — w ataku | 159 | 3,9 |
| — w obronie | 321 | 7,8 |
| Asysty | 80 | 2,0 |
| Przechwyty | 59 | 1,4 |
| Bloki | 29 | 0,7 |
| Straty | 102 | 2,5 |
| Przewinienia | 49 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 121 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 752 | 18,3 |
- 40,8%FG263 z 644 z gry
- 22,8%3P62 z 272 za trzy
- 49,7%FT90 z 181 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 263 | 644 | 40,8% |
| Rzuty za dwa | 201 | 372 | 54,0% |
| Rzuty za trzy | 62 | 272 | 22,8% |
| Rzuty wolne | 90 | 181 | 49,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 40:51 | 63 | 15,8 | 13,8 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 37,7% | 14,8% | 41,2% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 34:21 | 92 | 15,3 | 10,7 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 37,8% | 26,2% | 48,1% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 42:48 | 152 | 15,2 | 11,9 | 3,2 | 1,2 | 0,8 | 41,3% | 15,7% | 38,2% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 37:19 | 117 | 16,7 | 11,7 | 1,7 | 1,1 | 0,4 | 38,4% | 16,0% | 65,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 33:17 | 121 | 17,3 | 11,0 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 45,8% | 37,5% | 48,6% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 43:28 | 133 | 19,0 | 11,9 | 1,1 | 2,1 | 0,9 | 42,6% | 30,2% | 51,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






